Hádali sa, kričali na seba a vzájomne sa obviňovali. Prvé stretnutie princa Williama (36) s dcérou vojvodkyňa Camilly Parker (71), Laurou Lopes (41), vraj nedopadlo vôbec dobre! Jeden druhému vyčítali neveru rodičov, kvôli ktorej sa ich pôvodne rodiny rozpadli.

Podľa biografické spisovateľky kráľovskej rodiny mali William (36) a jeho nevlastná sestra Laura Lopes rozpory už ako deti. Najmä v čase, keď sa ich rodiny v roku 1998 spojili.

Drsné hádky kráľovských súrodencov!

„William a Laura sa príšerne hádali, kto môže za rozbitie ich rodín,“ napísala Katie Nicholl vo svojej knihe Harry a William, ktorá odhaľuje princov ako takých za skrytou oponou.

Šokujúci dokument o princezne Diane: Zhodila nenávidenú macochu zo schodov?

Výčitky Williama kvôli nevere!

O tom, že mal William s Camillou Parker spočiatku problém, sa zmienila už skôr. „William obviňoval Camillu za to, akú bolesť spôsobila jeho matke, čo nadvihlo zo stoličky jej dcéru Lauru,“ podotkla. „Laura si nenechala nič páčiť a vracala Williamovi úder v zmysle – tvoj otec mi zničil život,“ opísala Nicholl.

Autorka knihy navyše uviedla, že tak Lauru, tak jej brata Toma si na škole spolužiaci doberali kvôli pomeru Camilly s princom Charlesom (70). „Keď Charles telefonoval Camille do jej domu vo Wiltshire, Laura to zdvihla a zakričala do slúchadla: Prečo neprestanete mame volať a nenecháte našu rodinu na pokoji?“

„Bolo jej jedno, že je to princ z Walesu, vinila ho z toho, že rozbil manželstvo jej rodičov a nebála sa to povedať aj Williamovi,“ dodala dokonca spisovateľka.

Mama mi aj po rokoch chýba každý deň, priznal princ William

Vzťah Williama, Laury a Toma sa ale nakoniec zlepšil v priebehu rokov, kedy nevlastní súrodenci vyrástli. Dnes už sú všetci dospelí a pozerajú sa na všetko trochu inak.