Kto môže za nešťastnú smrť krásnej Angeliky? Kedykoľvek inokedy by mala polícia jasno: má kamerový záznam aj stopy DNA. Lenže to by v aute nesmeli sedieť jednovaječné dvojčatá.

Vidiecka cesta na juhu Poľska, jún 2018, päť hodín ráno. Z flámu domov sa vracia partia mladých: Angelika, jej chlapec Kamil a jeho jednovaječné dvojča Karol (obaja 19). Vodič stráca kontrolu nad silným audi, auto sa skotúľa z vozovky. Bratia sú pomliaždený, ale Angelika je na mieste mŕtva. Jeden z mladíkov skúša utiecť a schovať sa v kroví, ale polícia ho skoro nachádza.

 Polícia nevie, ktoré z dvojčiat  zabíjalo! 

Ani jeden z bratov sa k vine nepriznal a polícia je bezradná. Zábery bezpečnostných kamier z tej noci sú v tomto ohľade k ničomu, pretože dvojčatá vyzerajú rovnako: a to isté platí pre vzorky DNA!

Šampión MMA Matúš M. vo vysokej rýchlosti zabil ženu na prechode. Zastavil až 200 metrov od prechodu!

Ani po pol roku nedokázali vyšetrovatelia tvrdý oriešok rozlúsknuť, a tak prokuratúra prípad odložila. Nejakú dobu ešte potrvá forenzná analýza, ale asi ani tá neprinesie riešenie.

Dcéra oligarchu sa vrátila na miesto činu, kde zabila 6 ľudí!

Aj keď majú obaja bratia istú morálnu zodpovednosť a iste budú do konca života cítiť vinu, že si ten večer neodpustili alkohol alebo nezariadil iný odvoz, z pohľadu justície sú obaja nevinní.

Osemnásťročný zbohatlícky synček zhorel v Tesle, s ktorou havarovala v 186 km rýchlosti. Rodičia žalujú automobilku!