Speváčke z Talentu najprv zomrel jej syn, potom ju zavraždili

706

Život sa s ňou vôbec nemaznal. Najskôr jej zomrel v roku 2015 syn († 6) na dedičnú chorobu krvi, teraz zastihla smrť predčasne ju samotnú. Speváčka zo súťaže Británia má talent Simonne Samantha Kerr († 31) bola brutálne dobodaná vo svojom londýnskom byte.

Zdravotná sestrička Simonne Samantha Kerr, ktorá učarovala porotu hudobnej súťaže Británia má talent ako členka zdravotného zboru B Positive, bola brutálne zavraždená. Policajti jej telo našli v kaluži krvi potom, čo boli privolaní na miesto jej bydliska.

Zadržaný bol muž (40), ktorý je považovaný za jediného podozrivého. Podľa suseda bol dotyčný nezvyčajne pokojný, keď ho strážcovia zákona zobrali. „Počul som, že niekto zavolal políciu, pretože počul krik. Každý má okná otvorené, pretože je teplo, takže asi tak krik počuli,“ povedal Daily Mailu.

Žena, ktorá býva vedľa, tvrdí, že volalo dieťa zavraždenej. „Má dve deti, šesťročného chlapca a trojmesačné bábätko. Staršie dieťa zavolalo políciu. To ono ju našlo,“ vyhlásila. Kerr mala ešte syna Kaveleho, ten však v šiestich rokoch podľahol dedičnej krvnej chorobe. Práve po jeho smrti sa Kerr pridala ku zboru a v TV súťaži vystúpila.
Chcela zdvihnúť verejné povedomie o tejto chorobe. „Strávila som 6 úžasných rokov sledovaním, ako Kavele rastie. A aj keď bol mnohokrát hospitalizovaný vo svojom krátkom živote, myslela som si, že prežije až do dospelosti. Stratila som ho v roku 2015,“ povedala v minulosti o synovi zavraždená speváčka.