Pár zachránil malé dievčatko z rozpáleného auta. Jej rodičia sa váľali hneď vedľa po tom, čo si dali dávku heroínu a skončili v bezvedomí.

Eric Asher a jeho snúbenica prechádzali parkovisko v Cantone v Amerike, keď si všimli dvoch rodičov ležiacich v bezvedomí na zemi vedľa ich vozidla. Keď sa pár približoval, zahliadli v aute potiaca sa malé dievčatko.

Auto bolo otvorené, takže im nerobilo žiadny problém ju dostať von. Aj tak ale v aute bolo 32 stupňov. Hneď po vytiahnutí jej dali napiť a zavolali záchranku.

„Išli sme okolo a pozreli sme sa doprava, kde sme videli ženu, ako leží na zemi,“ povedal Eric. „Potom sme si všimli, že sú obaja celí fialoví.“

„Dieťatko sa hrozne potilo. Dali sme jej nejakú vodu, to bolo to prvé, na čo sme pomysleli,“ pokračoval. Ďalej Eric uviedol, že mu neskôr volala mamička dcéry, ktorú zachránil. Povedala mu, že boli s partnerom závislí od heroínu, ale po dvoch rokoch na odvykačke to nezvládli.

Sabinka († 2,5) trpela v rozpálenom aute až 4 hodiny, bola celá modrá, opísal hrôzu svedok

O malú dievčatko sa teraz starajú príbuzní. Jej rodičia boli obvinení za ohrozovanie dieťaťa a prepustení na kauciu za tisíc dolárov.