Nielen celé Slovensko šokoval prípad Štefana (29) z Trstice. Muž prišiel na miestne policajné oddelenie, kde oznámil, že zabil svoju milenku Líviu († 51). Šokovaní strážcovia zákona potom u neho doma skutočne našli zmrzačené a zohavené telo zabalené v koberci. Chýbali mu nohy!

Miesto činu. Otrasné je na celom prípade tiež to, že žil doma celý čas s matkou.

Súd teraz vyriekol nad vrahom ortieľ. Policajti v osudný deň sa okamžite ponáhľali do Štefanovho domu, kde sa im naskytol strašný pohľad. Pod schodmi našli torzo ženského tela zabaleného v koberci. Muž pritom tvrdil, že má mŕtvolu doma už celé tri roky. Otrasné je na celom prípade tiež to, že žil doma celý čas s matkou.

Brutálna vražda cyklistky (†51) otriasla Českom

Mŕtvu Líviu, ktorá mala byť členkou spolku Svedkov Jehovových, naposledy videli v septembri 2017. Po žene pátrala aj polícia. Podľa obžaloby mal Štefan s Líviou intímny vzťah. Pred brutálnou vraždou sa spolu pohádali. Obžalovaný bol údajne pod vplyvom drog a zistil, že mu milenka ukradla peniaze.

 Štefan sa na súde  priznal 

Zasadil jej za to úder nožom do hlavy. Potom jej odrezal nohy a zabalil do koberca. Na súde sa ku všetkému priznal. Svojho činu oľutoval a sudca ho v utorok poslal do väzenia na 14 rokov a šesť mesiacov. Štefan sa možnosti na odvolanie vzdal. Žaloba si ponechala lehotu na rozmyslenie.

Vražda zo žiarlivosti: Osudová lož, ktorá stála Terezku (†18) život!