Otec a nevlastná matka, ktorí údajne nechali dcérku Willow Dunnovú (†4) s Downovým syndrómom vyhladovať na smrť, čelia ďalším obvineniam z týrania dieťaťa a naviac aj z držania drog. Mark James Dunn (43) a jeho priateľka Shannon Leigh Whiteová (43) z austrálskeho Brisbane podľa nich vyzerajú ako neľudia.

Telíčko Willow objavili policajti v postieľke a okamžite sa zdesili. Nielen že už bolo v značnom štádiu rozkladu, ale navyše ho ohlodal potkany. K tomu mala dievčatko na tvári boláky a popáleniny na hlave, uviedol Daily Mail.

 Nová  obvinenia 

Dunn bol teraz obvinený z niekoľkých ďalších deliktov týkajúcich sa týranie dieťaťa a zanedbávanie jeho starostlivosti. Whiteová čelí dvom obvineniam z týrania dieťaťa a držanie drog k tomu navyše. Prípad bol odročený na 13. októbra tohto roku.

Stále sa čaká na výsledky forenznej medicíny. Predchádzajúci policajný pitva preukázala stopy podvýživy a zanedbanie starostlivosti. Vyšetrovatelia teraz musí zistiť, či dievča zomrela len na vyhladovanie, alebo či na jej smrti nemalo podiel nepodáva sa potrebných liekov.

David nechal psíka vyhladovať na smrť, od zúfalstva zviera žralo aj kamene

 Matka dievčaťa zomrela pri  pôrode 

Willow mala Downov syndróm a podľa všetkého bola otcovi a macoche na obtiaž. Jej mamička Naomi zomrela na pôrodné komplikácie krátko po tom, čo dievčatko prišla na svet v novembri 2015. Celý príbeh je o to smutnejšie a tragickejšie, pretože nemala u nikoho žiadne zastanie.

Z pieskoviska zmizlo dvojročné dievčatko! Matka aj policajti hľadali márne, pomohol až Majk