Čakala dieťa a chcela na ňom zarobiť ?! Terezu H. (21), ktorú zadržali v Pakistane s deviatimi kilogramami heroínu, zrejme nespájali s juhoázijskou krajinou len drogy, ale aj otec jej dieťaťa …

Terezino tehotenstvo potvrdila zamestnankyňa švajčiarskej eskortné agentúry, pre ktorú Tereza spolu so svojou kamarátkou Simonou poskytovala sexuálne služby. Otcom mal byť Pakistanec, ktorého Tereza stretla v Prahe.

Podľa niektorých zdrojov mohlo ísť o muža, ktorý Terezu naverboval pre pašovanie drog z Pakistanu. Toho Tereza policajtom nazvala ako Tárika.

Dievča vraj chvíľu zvažovala, že sa matkou skutočne stane. „Dieťa si chcela najskôr nechať, aby na neho mohla dostať na alimentoch nejaké peniaze, ale nakoniec sa rozhodla pre potrat. A to isté zažila vlastne i Simona,“ povedala jej švajčiarska bordelmama. A nie je dôvod jej neveriť, o tehotenstve totiž Tereza pod niektorými svojimi fotkami s kamarátkami či príbuznými diskutovala.

V súčasnej dobe už sa Tereza H. nachádza vo vyšetrovacej väzbe. Tam ju v piatok poslal špeciálny súd, zatiaľ na dobu dvoch týždňov. Čo bude ďalej, dievča zatiaľ netuší, z fotografií zo súdneho pojednávania sa však zdá, že si zatiaľ so svojho osudu ťažkú ​​hlavu nerobí a ďalej šíri úsmevy na všetky strany.