Učiteľ základnej školy v Prešove Michal B. (37) bol so svojimi žiakmi na lyžiarskom zájazde v obci Hnilčík. Tam sa mal podľa polície dopustiť trestného činu sexuálneho obťažovania, keď sa pred skupinou 16 chlapcov vo veku 12 – 13 rokov pohyboval v podnapitom stave nahý.

Žiaci zo základnej školy v Prešove zrejme na lyžiarsky výcvik do obce Hnilčík v okrese Spišská Nová Ves len tak nezabudnú. Vedúcim skupiny 16 chlapcov bol ich učiteľ Michal B. (37). Toho polícia obvinila zo sexuálneho obťažovania. Mal sa totiž pod vplyvom alkoholu pred svojimi žiakmi pohybovať nahý.

Ďalšia chlípna učiteľka, ktorá mala sex s neplnoletým žiakom

Policajný vyšetrovateľ po obvinení pedagóga spracoval podnet k jeho väzbovému stíhanie. V prípade dokázania viny pedagógovi hrozí trest 7 až 12 rokov väzenia. Polícia v Košiciach učiteľovo obvinenia potvrdila. „Vzhľadom k veku poškodených nebudeme poskytovať žiadne ďalšie informácie,“ oznámila policajná hovorkyňa Košického kraja Lenka Ivanová.

Server Plus Jeden Deň ale údajne má informácie o tom, že učiteľ sa len neobnažoval, ale niektoré chlapca priamo sexuálne obťažoval. Rodičia si svoje šokované ratolesti už odviezli domov.

Sexy učiteľky zviedli 16-ročného žiaka. Mali s ním sex v trojke!

Jedna z kolegyňou obvineného Michala k prípadu povedala: „Nechce sa mi veriť, že by kolega niečo také mohol urobiť. Požitie alkoholu ale dokáže ľudí prinútiť poriadne sa odviazať. Michal bude mať v sobotu narodeniny. Asi ich už oslávi vo väzení.“