Zoznámila sa s ním cez internet a dúfala v lásku na celý život. Namiesto toho o neho bojovala! Keď totiž prišla na schôdzku do mužovho (32) bytu v Brne, vrhol sa na ňu, začal ju škrtiť a priviazal ju k posteli! Žena upadla do bezvedomia.

Žena prišla do mužovho bytu v pondelok večer naladená na príjemne prežité chvíle. Lenže schôdzka sa odvíjal podľa jej predstáv, chcela preto z jeho bytu odísť. To ale muža rozhnevalo a vrhol sa na ňu.

„Muž ženu dusiť a zviazať. Keď sa prebrala z bezvedomia, bola priviazaná k posteli,“ uviedol hovorca polície Pavel Šváb.

Znásilnená v lekárskej ordinácii

Agresor jej zobral mobil, doklady, peniaze a zložil aj topánky. Pravidelne ju chodil kontrolovať. „Žene sa po dlhšej snahe podarilo uvoľniť z pút. Pod návalom pochopiteľného strachu o život sa vyšplhala do strešného okna, kde kričala o pomoc,“ dodal hovorca polície.

To už jej ale bol muž v pätách. „V momente, keď sa k nej priblížil, vyskočila z okna z výšky niekoľkých metrov,“ uviedol Šváb. Práve skok z okna videli svedkovia, ktorí zavolali políciu.

Znásilnená turistka opísala peklo v Taliansku. „Bolo ich aspoň 10, všetci boli nahí a mladí“

„Žena utrpela poranenia, s ktorým bola prevezená do nemocnice,“ doplnil Šváb.
Šialeného agresora kriminalisti chytili. „Muža obvinili z lúpeže a zbavenie osobnej slobody. Hrozí mu až desať rokov väzenia,“ doplnil Šváb. Na súd čaká vo väzbe.