Ukrajinec stratil 40 tisíc! Manželia ich našli a odleteli za ne do Karibiku!

1308

Peniaze pre rodinu na Ukrajine stratil Jurij (50) v plzenskom obchode. Obálku so zhruba 40-tisícami našli manželia (58 a 60), peniaze ale nevrátili, nechali si ich. Usvedčili ich kamerové záznamy. Súd ich teraz potrestal podmienkou, musí tiež všetko vrátiť.

 Natočili  ich 

Manželia pôvodne tvrdili, že v obálke boli firemné účtenky, ktoré vytrúsili počas nákupu. Na kamerovom zázname je vidieť, ako žena zdvihne obálku, skontroluje jej obsah a dá ju k manželovi do tašky.

Práve záznam ich usvedčil. Keď prišli policajti za dvojicou domov, hľadali ich márne. „Od susedov sa dozvedeli, že odleteli na dovolenku do Karibiku,“ uviedol zdroj oboznámený s vyšetrovaním.

 Smoliar roka: Zlodej ukradol tisícku, nevšimol si milión!

 Odpustil by som im,  ale… 

Ukrajinca sa veľmi dotklo, že peniaze určené na lieky rodičom a operáciu partnerkinej matky si privlastnili ľudia, ktorí očividne núdzou netrpia.

Okradnutí vzali spravodlivosť do vlastných rúk. Zlodeja Romana zmlátili bejzbalovými pálkami

„Keby mi ich hneď vrátili, odpustil by som im. Nahnevalo ma, že stále zatĺkali, aj keď ich natočila kamera, ako obálky prehliadali a potom ich schovali do tašky. Trest si za to zaslúžia,“ dodal podľa serveru Jurij, ktorý žije a pracuje v Česku viac ako štvrť storočia.