Usher podal žiadosť o rozvod, predtým riešil súdy kvôli pohlavným chorobám

1381

Spevák Usher (39) nenašiel šťastie ani v druhom manželstve s Grace Miguelovou (48), ktorú si bral pred tromi rokmi. Dvojica sa rozišla a mieri k rozvodu. Podľa spoločného vyhlásenia sa manželia na rozchode dohodli a budú postupovať ako dobrí priatelia.

„Po dlhom premýšľaní a zvažovaní sme sa spolu ako pár rozhodli rozísť. Zostávame hlboko prepojenými a milujúcimi kamarátmi, ktorí budú naďalej podporovať jeden druhého v najbližších fázach života. Obrovské množstvo lásky a úcty, ktorú jeden k druhému správame, bude stále väčšia,“ napísali manželia.Spevák požiadal Grace Muguelovú o ruku v januári 2015 a v tom istom roku sa tajne vzali a odišli na medové týždne na Kubu. Randiť spolu začali v roku 2009, kedy sa spevák rozišiel s prvou manželkou Tameka Fosterovou (47), s ktorou má dve deti.

Usher vlani čelil žalobám kvôli nakazeniu pohlavnou chorobou – genitálnym oparom. V júli 2017 ho zažalovala jedna žena, že s ňou mal sex, bez toho, aby jej o chorobe povedal. O pár mesiacov neskôr sa ozvali ďalšie dve ženy a speváka obvinil tiež jeden muž.

Jednej žene Usher už v roku 2012 zaplatil odškodné v prepočte 1 miliónov eur, pretože jej pred sexom neoznámil, že trpí genitálnym oparom, ktorý mu diagnostikovali okolo roku 2009 či 2010.