Už je známa národnosť kumpánov, ktorí zohavili chlapčeka kyselinou! Sú to traja Slováci

1517

Ďalší Slováci čo nám robia „dobré meno“ v zahraničí! Trojica Slovákov Adam Č. (27), Ján D. (25) a Norbert P. (22) zohavili chlapčeka (3) kyselinou!

Norbert P. (22)

Kyselinový útok na trojročnej bábätko afganskej matky v Británii má nečakaný zvrat. Za ohavným napadnutím stoja traja Slováci. Celkom polícia zadržala päť mužov vrátane otca malého chlapčeka.

Ján D. (25)

Anglická polícia zatkla päť mužov vo veku 22 až 41 rokov. Traja z nich boli identifikovaní ako Slováci. Títo muži mali údajne vyliať kyselinu sírovú na trojročného chlapčeka v obchode vo Worcestri.

Adam Č. (27)

 Pomáhal im aj otec  bábätka! 

V stredu sa všetci podozriví dostavili pred súd. Slováci Adam Č. (27), Ján D. (25) a Norbert P. (22) majú podľa servera Pluska.sk slovenské korene, ale v Londýne žijú už dlho. Spoločne s nimi sa musel spovedať aj otec batoľaťa. Posledným podozrivým bol Afganec Džabar P. (41).

Afganec Džabar P. (41)

Zrúdny útok zachytila ​​bezpečnostná kamera. K dieťaťu boli ihneď privolaní záchranári, ktorí ho ošetrili na mieste. Potom bolo dieťa prevezené do nemocnice, odkiaľ ho lekári v nedeľu prepustili.

Brutálny zločin na trojročnom chlapčekovi! Útočníci mu poliali tvár kyselinou

Zatiaľ nie je jasné, ako rozsiahle budú následky tohto útoku. Skupinka mužov sa na súde proti obvineniam nebránila. Ich motív zatiaľ nie je známy. Jeden z motívov predpokladá, že dieťa chceli používať na žobranie.