Za moje problémy môže znásilnenie matky, tvrdí Shia LaBeouf

2225

Herec Shia LaBeouf (31) je presvedčený, že za jeho problémy a podivné správanie na verejnosti, kvôli čomu sa dostal niekoľkokrát do väzby, môže znásilnenie matky. Dopočul sa o ňom, keď mal 10 rokov. Lekári mu vraj povedali, že má posttraumatickú stresovú poruchu.

„Ten muž utiekol, moja mama za ním. Sused Dave pribehol na pomoc. Pamätám sa, že mal kušu… Keď som sa vlani dostal do liečebne, povedali mi, že som trpel posttraumatickou stresovou poruchou. Prvýkrát, keď ma zatkli, pramenilo to z rovnakých sračiek. Nejaký chlap narazil do auta mojej matky na parkovisku a moja hlava hneď povedala: Musíš svoju matku pomstiť! Tak som na toho chlapa vytiahol nôž,“ vyhlásil LaBeouf v interview pre magazín Esquire.

Herec priznal, že má doteraz hrôzu, že ho niekto prepadne. Aj preto spáva so zbraňou pri posteli. Prvú si kúpil v dvadsaťjeden, aby sa mohol brániť.

Podivné správanie ako promenáda na červenom koberci s papierovým vrecom na hlave a problémy s políciou sa prepierali viac ako jeho práce. To mu vraj pokazilo povesť v Hollywoode. Shia si posťažoval, že nikto mu nechce dať druhú šancu a nemôže zavadiť o poriadnu rolu.

„Moje verejné výlevy sú len poruchami. Nie sú premyslené. Je to boj sráča, ktorý obnažuje svoj zadok pred svetom. Ale musel som v určitú chvíľu svojím zlyhaním pozrieť do tváre. Musím prevziať zodpovednosť a upratať si pred domom, než môžem vyjsť von a zase pracovať, takže sa snažím zostať tvorivý a poučiť zo svojich chýb,“ dodal LaBeouf.