Záhadná smrť manželky miliardára! Zahynula v luxusnej vile na Menorke

1071

Elsie Mogfordová (†37) zomrela zo zatiaľ nejasných príčin v luxusnej vile na Menorke. Mama dvoch detí si užívala vody, slnka a zázemia bez chybičky, keď ju zrazu museli odviezť do nemocnice. A skôr než jej stačili odborníci pomôcť, zomrela.

Elsie Mogfordová bola manželkou miliardára Steva Mogforda (65) len dva roky. V utorok zomrela za nejasných okolností na juhu španielskeho ostrova Menorca vo výstavnej vile za 1,4 milióna eur. Bola druhou miliardárovou manželkou; prvý – Barbara – zomrela v roku 2016 na rakovinu prsníka vo svojich 61 rokoch.

Blonďavý anjelik v karibskom väzenskom pekle! Miliardárova nevesta (38) po zabití policajta už sedí v obávanom väzení

Elsie, pôvodom Grékyňa, na svete nechala dve deti (15 a 11) z predchádzajúceho manželstva. Potomkovia rovnako ako ona milujú kone a jazdectvo. Deti sa venujú drezúre a jazdeckým súťažiam. Podľa webu Daily Mail sa dobre vydatej mamičke na dovolenke nielen po deťoch, ale aj po jej koníčkoch veľmi cnelo. Ani výlety po teplých španielskych vodách na jachte za 60 miliónov jej ich blízkosť nenahradili.

O Elsieinom úmrtí sa toho zatiaľ veľa nevie. Isté je, že bola z luxusnej vily prevezená priamo do nemocnice a už cestou zomrela. Niektoré špekulácie susedov hovoria o tom, že išlo o srdcovú zástavu, čím ale mohla byť spôsobená, zostáva záhadou.

Zomrel miliardár Tony Hsieh. Na Deň vďakyvzdania ho vytiahli z plameňov…

Bohatý biznismen Mogford pracoval posledných desať rokov pre britskú spoločnosť United Utilities, ktorá sa zaoberá vodárenstvom a odpadovými vodami. Miliardár býva kritizovaný za to, že si od tejto spoločnosti necháva platiť horibilné sumy. Trebárs posledný rok si u nej zarobil celkovo 87 miliónov. Predtým Mogford pracoval pre britské a talianske zbrojovky.

Miliardár má z manželstva s prvou ženou Barbarou, ktorá zahynula v roku 2016, dve deti, obe v podobnom veku, ako bola jeho druhá žena.

Pätnásťročná dedička miliardárskeho impéria Rothschildovcov sa zabila !

Pri rodinnom dome za 45 miliónov v Chorley v anglickom grófstve Lancashire susedia po tragédii videli hlúčik príbuzných, ako sa objímajú a plačú, povedal Daily Mail jeden z miestnych.

Rodina je zo smrti milovanej Elsie v šoku. „Nič nevieme, len že pre ňu prišla záchranka. Má dva chlapcov, je to strašne smutné. Skvele jazdila na koni, bol to milý človek,“ povedal jeden z členov zarmútených rodiny.