Úplne šokujúce zábery sa podarili natočiť Irine Cherryové. Tá ležala v nemocnici v Novorosijsku so svojím dieťaťom a bola svedkom neuveriteľnej krutého zaobchádzania zdravotníčky s malou pacientkou.

Video bolo natočené v nemocnici, kde by sa deti mali cítiť bezpečne a malo by o ne byť dobre postarané. Namiesto toho jedna zo zamestnankýň zaobchádzala s malými pacientmi úplne neľudsky. Zábery ukazujú, ako krutá sestra vedie dievčatko a potom ju chytí za vlasy a hodí na posteľ. Podľa autorky videá sú rodičia dievčatka taktiež v nemocnici, takže je na oddelení sama.

https://www.instagram.com/p/CHRphapBHwV/?utm_source=ig_web_copy_link

Irina vypovedala, že leží vo vedľajšej miestnosti, ale medzi ich izbou a izbou s deťmi je okno so závesmi. Keď pojala podozrenie, že zdravotníčky nezachádza s deťmi najlepšie, dala na okno telefón a zapla kameru. Potom sa hodinu venovala svojim veciam. Keď sa potom pozrela na zábery, nestačila veriť svojim očiam. „Táto sestra nás do nemocnice prijímala, nikdy by som to do nej nepovedala. Na moje deti bola milá a komunikovala s nimi normálne,“ povedala Irina.

Potom, čo natočila video, k nej navyše prišla iná sestra a povedala jej, že keď bude točiť, zavolajú políciu. „Povedala som jej, že budem nakrúcať, kým ich zamestnankyňa nebude vyhodená. Odpovedala, že si to vyriešia sami a na zábery sa ani nepozrela,“ opísala autorka videa, ktorá to však nenechala byť a obrátila sa na príslušné úrady a krutá žena bola nakoniec z nemocnice vyhodená.