Zlodej chcel pripraviť nahého ninja o jeho pýchu! Polonahá priateľka sa zúfalo prizerala

2095

Statočný naháč neskutočnou reakciou zrazil k zemi zlodeja, ktorý sa mu snažil ukradnúť jeho Range Rovera. Celú udalosť zachytila ​​bezpečnostná kamera, ktorú má Stephen na domu. Na mladého zlodeja si vybehol presne tak, ako ho príroda stvorila.

Stephen (29) vyskočil z postele, aby chytil mladého zlodeja v anglickom Newcastli. Vo štvrtok o celom incidente prehovoril a okamžite dostal prezývku Nahý ninja. „To auto je moja pýcha a radosť. Neexistuje možnosť, že by mi ho niekto ukradol,“ povedal Stephen.

Nahý ninja zrazil k zemi zlodeja

On a jeho priateľka Nicola Baldwin (33) boli zrovna v posteli a sledovali televíziu, keď zaznel alarm. Stephen neváhal ani sekundu a heroicky sa nahý vyrútil z domu zlodejovi v ústrety.

Nicola sa k nemu tiež pridala, ale tá sa samozrejme stihla zahaliť do niečoho, čo na záberoch vyzerá ako deka. „Videla som niekoho na pozíciu vodiča. Vyzeralo to, ako keby sa snažil auto naštartovať cez drôty,“ opísala Nicola.

Stephenovi sa nakoniec podarilo zlodejíčka dopadnúť a na zemi následne spacifikovať. „Uvedomil si, že som úplne nahý. Nevedel, kam má dať ruky,“ dovolil si Stephen komickú poznámku.

„Susedia potom vyšli von a videli Stephena v celej svojej kráse,“ smiala sa Nicola. Stephen nechal chlapca ísť potom, čo si uvedomil, ako je mladý. Neskôr ho rovnako dopadla polícia, ale pár sa rozhodol, že proti nemu nevznesie žiadne obvinenie. „Každý si zaslúži druhú šancu,“ povedal Stephen smerom k chlapcovi, ktorý sa mu snažil ukradnúť jeho štvorkolesového miláčika.