„Zverejním mená pedofilov v Hollywoode.“ oznámil herec Feldman

1432

Charlie Sheen mal mať sex s 13ročným kolegom

Charlie Sheen mal mať pred tridsiatimi rokmi vynútený pohlavný styk s vtedy trinásťročným hereckým kolegom, dnes už zosnulým Coreym Haim. Denníku National Enquirer to oznámil Haimov kamarát, bývalý herec Dominic Braschia. Sheen obvinenia poprel. Ďalší z Haimových kamarátov, herec Corey Feldman, podobnú udalosť spomína už vo svojich pamätiach z roku 2010. Ten navyše koncom októbra sľúbil, že zverejní mená všetkých pedofilov v Hollywoode.

Bývalý herec Dominic Braschia oznámil denníku National Enquirer, že sa mu jeho priateľ, herec Corey Haim zveril so svojim tajomstvom. Počas nakrúcania snímky Lucas v roku 1986 ho mal jeho kolega, herec Charlie Sheen, donútiť k pohlavnému styku. V tú dobu mal Haim trinásť rokov a Sheen devätnásť.

Charlie Sheen hviezda seriálu Dva a pol chlapa, akékoľvek obvinenia rázne poprel.

Corey Haim zomrel v roku 2010 na predávkovanie. Corey Feldman, Haimov priateľ a herecký kolega, v stredu oznámil, že sa spolu s Haim stali ako mladí herci obeťami pedofilného spolku, ktorý v Hollywoode už niekoľko desiatok rokov vyčíňa. Zároveň s tým založil crowdfundingovu kampaň na 10 miliónov dolárov s účelom natočiť za vybrané peniaze film o zneužívaní detí.

Corey Feldman a Corey Haim

Televízia NBC Today priniesla s Coreym Feldman rozhovor. V ňom hovorí, že nikoho nemenoval kvôli obavám o vlastné bezpečie.

„Potrebujem tím právnikov a niekoho, kto by ma ochránil. Potom sľubujem, že zverejním mená všetkých, o ktorých viem, že sa na tom podieľali. Nikto to nezastaví. „

Judy Haimová, matka Coreyho Haima, obvinila Feldman z toho, že je podvodník a svojím obvinením chce len získať peniaze.
Feldman v roku 2010 vydal svoju autobiografiu Coreyography. Už v nej spomína, že ich spolu s Haim nútil pri natáčaní Lucasa k pohlavnému styku starší herecký kolega. Haim mal povedať: „V našej brandži je normálne, že mladší herci spia so staršími kolegami. Všetci to robia.“ Ani tu však nezmieňuje konkrétne meno.

Losangeleská polícia oznámila webu The Hollywood Reporter, že začína Feldmanové oznámenia preverovať.