Zotročil a vydieral iba štrnásťročnú školáčku! Úchylný mladík (17) z Plzne sa od nej nechal sexuálne ukájať, nútil ju do najrôznejších sexuálnych aktivít a dokonca sa mu skoro podarilo prehovoriť ju, aby si vzala život! Dievča skončilo na psychiatrii, manipulátor, ktorý podľa psychiatrov nemá morálku a pocit viny, dostal smiešnu dvojročnú podmienku.

„Inštruoval ju, ako sa má fotiť alebo natáčať. Počas spoločného videohovoru jej potom prikazoval, že sa má sexuálne uspokojovať a čo presne má pri tom robiť,“ stojí podľa serveru novinky.cz v rozhodnutí súdu. Nechutný mladík mal v telefóne uložených 300 fotiek a desiatky videí vydieraného dievčaťa.

Obrovskému škandálu čelí najväčšej pornografické stránka! Zneužívanie detí… 

Jeho príkazom školáčka úplne podľahla a nechala sa od neho zmanipulovať aj k vlastnej samovražde. Dievča na stožiar skutočne vyliezlo! Život jej zachránil pud sebazáchovy a strach…

„Poškodenú nabádal a inštruoval k tomu, akým spôsobom má spáchať samovraždu tak, aby si s istotou vzala svoj život. Písal jej, že skokom zo strechy určite neumrie a nech vylezie na satelitný vysielač, že to je istota,“ opisovala v rozsudku sudkyňa.

Zneužívaný chlapec po dvoch rokoch teroru utiekol, vážil iba 23 kilogramov!

 Nepozná ľútosť a neriadi sa  morálkou 

Podľa právoplatného rozsudku dostal mladík dvojročnú podmienku a musí školáčke zaplatiť 100 tisíc Kč (4 200 eur). Podľa psychiatrov ale hrozí, že podobné činy bude páchať ďalej!

„Motivácia jeho konania vyvierala z disharmonicky sa vyvíjajúcej osobnosti, keď chýbajú zábrany prekračovať pravidlá a riadiť sa morálkou. Je tu riziko, že aj v budúcnosti bude atakovať hranice zákonných noriem. Ide bez ohľadu na možné následky, bez pocitu viny či ľútosti,“ napísali psychiatri do posudku.

39 detí zneužili dvaja skautskí vedúci. Najotĺkanejší mukel chce ísť na slobodu

Dievča skončilo v rukách psychiatrov a z otrasných zážitkov v čase dospievania sa bude dlho spamätávať…