Ohromná tragédia sa v pondelok odohrala v bezmála 20-tisícovom poľskom meste Chodzież. Policajti tam našli päť mŕtvych osôb, rodičia, starí rodičia a malé dieťa. Obete mali na telách bodnorezné poranenia, ktoré jasne svedčili o krvavom zločine. Kriminalisti už majú predstavu, čo sa na mieste odohralo. Ich zistenia sú desivá.

Smrť piatich ľudí zasiahla do doteraz pokojného mesta Chodzież na severozápade krajiny. Polícii zalarmoval vydesený príbuzný, ktorý nemohol nadviazať kontakt s nikým z rodiny a obával sa najhoršieho. Jeho obavy sa bohužiaľ tiež naplnili. Keď strážcovia zákona dorazili v pondelok večer k rodinnému domu, našli tam päť mŕtvych ľudí, vrátane 4-mesačného chlapca.

Podľa zistení portálu Fakt24 mali obete podrezané hrdlá. Na mieste sa nachádzala 37-ročná Marta. Mala spútané nohy a ústa prelepené páskou. Zahynul tiež Krzystof (†41), ktorý mal na tele taktiež bodné poranenia. Pri ich pozostatkoch našla polícia nôž. Zrejme išlo o vražednú zbraň. Na prízemí domu na posteli pod prikrývkou ležal 4-mesačný Stanislav. Mal zranenia na krku, ktoré sa nezlučovali so životom. Tým ale nočná mora nekončila. Na prvom poschodí sa nachádzali telá 73-ročného Bogdana a jeho o rok mladšej manželky. Aj oni utrpeli smrteľné rezná poranenia na krku.

Krvavý masaker so sekerou! Muž posekal v Tišnove 6 príbuzných! Päť ich skončilo vo vážnom stave

Kriminalisti sa obávali, že by čin mohol mať na svedomí lupič, ale boli zdržanliví. „Nevylučujeme žiadnu z hypotéz a s ohľadom na úspech vyšetrovania vám môžem povedať len to, že osoby sú spolu pokrvne spriaznené,“ uviedla Karolina Smardz-Dymeková z miestnej polície. Čoskoro ale vyšla najavo krutá pravda.

Ako uviedol inšpektor Andrzej Borowiak, 41-ročný muž najskôr zavraždil svoju rodinu a potom spáchal samovraždu. To isté následne potvrdil aj prokurátor Łukasz Wawrzyniak. O rodine toho vraj veľa známe nie je.

Dvadsaťročnému homosexuálovi príbuzní odrezali hlavu! Rozzúril ich odmietnutím vojenskej služby kvôli orientácii

Manželia sa vraj prisťahovali len nedávno, aby sa postarali o Krzystofovho otca. Isté je len to, že pravdepodobný páchateľ strašného činu nebol predtým trestaný. Ako ale poľskí novinári zistili, trpel skôr psychickými problémami. Vyšetrovanie hrozného prípadu pokračuje.

Brutálny vrah Jaroslav Garaj vyvraždil celú rodinu. Dcérky (†2 a †4) pred smrťou brutálne znásilnil, potom šiel do krčmy