Modelka Bella Hadid rovnako ako jej sestra Gigi odchodila prestížnu prehliadku v spodnej bielizni pre značku Victoria ‘Secret a stala sa tak jedným z „anjelikov“. Hoci je jej ešte len dvadsať rokov, už fotila pre predné módne časopisy a značky. A hoci je o ňu veľký záujem, má strach, aby raz s modelingom nemusela skončiť.    Kvôli kariére má modelka bezsenné noci a často myslí na to, čo by robila, keby musela s touto profesiou seknúť.

    „Užívam si každý deň ako modelka, pretože nikdy nemôžem vedieť, čo sa stane na druhý deň, či o mňa bude záujem,“ oznámila Bella v rozhovore pre magazín Compel.    „Desí ma to. V noci kvôli tomu nespím. Myslím, že som veľký ťahúň. Pokojne budem robiť týždne v kuse, aby som si udržala prácu, ktorú naozaj milujem. Stačí mi jeden víkend na odpočinok a potom sa zase hneď vrátim do práce,“ pokračovala modelka, ktorú si pre prezentáciu svojho oblečenia vybrala napríklad značka Givenchy, Chanel alebo Ralph Lauren.

Bella hovorí, že majú ľudia často o modelkách veľmi skreslenú predstavu. „Viete, myslia si, že jeden deň fotíme, alebo ideme na prehliadku a potom máme niekoľko týždňov voľno. Ale tak to nie je,“ doplnila.    Teraz je v jednom kole a bola by rada, keby to tak bolo aj v budúcnosti. Obdivuje modelky ako je Claudia Schiffer, ktoré dostávajú ponuky na fotenie a prehliadky aj po päťdesiatke.

Budem sa udržiavať vo forme, aby o mňa bol záujem. Sústredím sa teraz hlavne sama na seba. Nemám čas na rozptyľovanie,“ dodala.