Herec Sylvester Stallone (70) mal taký strach o svoje tri dcéry, že ich už od detstva učil, ako sa majú brániť dotieravým chalanom. Od mala ich učil boxovať a denne ich trénoval.

Už ako celkom malé dievčatka Sophia (20), Sistine (18) a Scarlet (14) s otcom denne trénovali. „Vážne nás zhruba od štyroch rokov učil, ako sa brániť. Trénoval s nami každé ráno, aby sme sa ubránili akémukoľvek chalanovi v škole. Vďaka tomu sme aj pekne silné dievčatá,“ prezradila Sistene.

„Každé ráno sme robili spoločne s otcom dvadsať brušákov, dvadsať sedov ľahov a iné cviky. To bol rituál, ktorý sa nikdy neprerušoval. Otcovi sa páčilo, že aj keď sme dievčatá, sme rovnako silné ako chlapci. Bol pyšný na to, že by sme chlapcov premohli. A mne sa tiež páči, že by nado mnou žiadny chlapec nevyhral. Je to cool,“ doplnila.
    To skôr Sistine vadilo, že bola so sestrami dlhú dobu zaškatuľkovaná ako protekčné dieťa a všetci sa tak na ne pozerali. Ona sama však hovorí, že protekcia u nich nikdy neplatila a bola by rada, keby ich verejnosť vnímala inak.

„Myslím, že nás konečne postupne ľudia začínajú vnímať. Že nás neberú len ako tie Stalloneho deti, ktoré nič nevedia,“ dodala.

Sylvester bol na svojej dcéry pomerne tvrdý. Mali zakázané chodiť na večierky a na chlapcov mali podľa otecka zabudnúť minimálne do dvadsiatich. Tieto nariadenia vraj ale ani jedna neposlúchla.

„Povedal som svojim dcéram, že nesmú randiť, ​​kým im nebude cez štyridsať,“ žartoval slávny Rocky a Rambo v rozhovore pre britský magazín OK!

„Ale samozrejme to nevyšlo. Prvýkrát, keď zavolal Sophiu chlapec, bolo jej štrnásť. Vtedy mi došlo, že nebudem tolerantní otec. On povedal: Kde je Sophia? A ja na to: V Egypte a bude tam navždy! – všetci na mňa začali hrozne revať,“ dodal s úsmevom.