Boris Becker sa rozvádza!

964

Boris Becker a jeho druhá manželka Lilly sa rozhodli ukončiť svoj vzťah. Vzali sa v roku 2009 po štvorročnej známosti. Bývalý nemecký tenista a dánska modelka majú spolu syna Amadea (8).

Rozchod manželov je podľa nemeckého Bildu priateľský. V spoločnom vyhlásení sa chcú zamerať na výchovu syna. „Po 13 rokoch vzťahu a deviatich rokoch strávených v manželstve nebolo to rozhodnutie ľahké,“ uviedol tenistov právnik Christian-Oliver Moser.

Pre Beckera, ktorý nedávno čelil bankrotu a vlani priznal problémy vo vzťahu kvôli alkoholu, je to krach druhého manželstva.

S modelkou Barbarou Feltusovou sa vzali v roku 1993, mesiac pred narodením syna Noaha. Ďalšie syn Elias Balthasar sa narodil v roku 1999.

V tej dobe mal Becker pomer s Angelou Jermakovou, ktorá sa istý čas živila ako „elitná“ prostitútka v drahých londýnskych baroch a reštauráciách, a netajila sa tým, že si chcela nájsť bohatého muža. Po afére sa jej narodila dcéra Anna, ktorú tenista najprv zapieral, testy však potvrdili jeho otcovstvo. Barbara Beckerová potom podala žiadosť o rozvod a ich manželstvo skončilo v roku 2001.