Brutálna smrť! Dedinčania obvinili bylinkára z čarodejníctva a upálili ho zaživa!

1577

Výjav ako z hororu! Liečiteľ Domingo Choc Che v Guatemale spolupracoval s londýnskou univerzitou na projekte, v ktorom skúmal tradičnú medicínu. Jeho výskum sa však znepáčil tamojším ľuďom, ktorí 56 ročného liečiteľa odsúdili ku krutému trestu. Skupina rozzúrených dedinčanov ho upálila zaživa!

Sociálnymi sieťami sa začalo šíriť šokujúce video, ktoré bolo natočené v Guatemale. Zábery zachytávajú rozzúrený dav, ktorý lynčuje prírodného liečiteľa menom Domingo Choc Che. Päťdesiatšesťročný rodák z mesta Chimay spolupracoval so slávnou londýnskou univerzitou University College London na špeciálnom farmaceutickom projekte, ktorý sa týkal prírodnej medicíny.

Avšak výskum, ktorý Domingo na vidieku vykonával, sa znepáčil tamojším domorodcom, ktorí ho obvinili z čarodejníctva. Podľa informácií britského denníka The Sun ho domorodci mali obviniť, že zavinil smrť niekoľkých ľudí po tom, čo im dal nejaké lieky. Rozzúrený dav sa zhromaždil na lúke a Dominga zaživa upálil!

Pri hroznom zločine boli prítomné aj malé deti. Niekoľko ľudí si výjav nakrúcalo na video, zatiaľ čo Domingo v hrozných bolestiach kričal a utekal po lúke.

Indiáni v Peru zlynčovali Kanaďana ako pomsta za vraždu šamanky

Guvernén Luis Burgos uviedol, že dedinčania zablokovali cestu polícii, ktorá chcela nešťastníkovi pomôcť, a dodal, že prípad bude riadne prešetrený.