Brutálna vražda v Nových Zámkoch! Adrianu pri venčení psa niekto polial kyselinou, zomrela za pár hodín!

2111

V piatok na Nábrežnej ulici približne o pol šiestej ráno si Adriána († 39) vyšla von so svojím psom na prechádzku v Nových Zámkoch nemala najmenšie tušenie, že ide o posledné okamihy jej života. Niekto jej chrstol kyselinu do tváre. Napadnutá desivý útok bohužiaľ neprežila.

Na mieste zostalo oblečenie napadnutej ženy. V nemocnici bohužiaľ vydýchla naposledy.

„Polícia v Nových Zámkoch prijala v piatok ráno po pol šiestej oznámenie, že na Nábřežní ulici v Nových Zámkoch neznáma osoba poliala žieravou látkou na tvári ženu venčiacu psa,“ uviedla polícia na svojom facebooku.

 Pomoc si Adriana zvládla privolať  sama 

„39-ročná poškodená si sama privolala pomoc. So zraneniami ju previezli do nemocnice. Je hospitalizovaná na anesteziologicko-resuscitačnom oddelení,“ stálo ďalej vo vyhlásení. Zranenie bola bohužiaľ príliš vážne. Podľahla im, ako neskôr uviedli sami policajti.

 Útok priamo na  tvár 

Adriana bola hospitalizovaná vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Nových Zámkoch. Jej hovorca webu topky.sk potvrdil, že prijatá pacientka bola poliata neznámou žieravinou na tvári.

Miesto činu

„Žieravina spôsobila ťažké poranenia s následným zlyhaním životných funkcií vedúcim k úmrtiu. Rodine a pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ dodal hovorca.

Napadli kyselinou počas 90 minút päť ľudí: V Londýne vyčíňala zvrátená dvojica

 Obeť a útočník sa vraj  poznali 

Podľa nepotvrdených informácií zo sociálnych sietí nebol útok náhodný. Obeť a útočník sa vraj poznali a v minulosti medzi nimi mal byť konflikt. O čo však išlo, nie je zatiaľ jasné …

Útočníci na skútri poliali na Zanzibare britské dobrovoľníčky kyselinou