Brutálnou vraždou skončilo rande cez Tinder! Nápadník dievča po strávenej noci brutálne zavraždil

982

Hľadala lásku, namiesto nej našla smrť. Američanka Ashlyn Blacková (†25) z okresu Layton v Utahu sa rozhodla, že sa zoznámi cez zoznamovaciu aplikáciu Tinder, ktorú používajú milióny ľudí na celom svete. Lenže z jej nápadníka sa vykľul vrah.

Daily Mail uviedol, že utažská polícia identifikovala zavraždenú ako Ashlyn. Na miesto činu privolal strážcov zákona samotný vrah. Etán Hunsaker (24) s políciou od začiatku spolupracoval a opísal jej, akých zverstiev sa na nebohom dievčati, ktorá len hľadala lásku, dopustil.

Dispečerka prijala hovor na tiesňovej linke 911 v nedeľu 3:19 ráno. Hunsaker jej povedal, nech ho policajti zastrelia. O zastrelenie je žiadal, aj keď prišli na miesto činu. O 9 hodine ráno začal vypovedať. Prezradil, že sa s Ashlyn zoznámil v bare a ona potom šla dobrovoľne k nemu domov.

 Prebudil sa a začal  vraždiť 

Potom si vraj pamätá, že sa vedľa nej prebudil. Ashlyn mu ležala na ľavej ruke. Začal ju škrtiť, čo trvalo asi minútu. Ona sa ale bránila a poranila ho na rukách, krku a ramenách. Hunsaker potom vstal, odišiel do kuchyne a zobral do ruky nôž. S ním ju začal bodať, kým nezomrela.

Polícia našla 30 rokov nezvestné dievčatko. Adoptívna otec ju znásilnil a zabil!

Smrtiace rany jej zasadil do oblasti hrudníka a do chrbta. Po asi 10 minútach pozorovania jej bezvládneho tela v kaluži krvi zavolal na miesto činu políciu. „Motív vraždy je predmetom vyšetrovania. Vyzerá to však, že bol útok nevyprovokovaný,“ uviedla polícia vo vyhlásení.

 V hlave to nemá asi v  poriadku 

Hunsaker bol obvinený z vraždy prvého stupňa. Možnosť jeho prepustenia na kauciu bola zamietnutá. Čo stálo za vraždou, je doteraz nejasné. KN95 300×300 am Hunsaker má ale za sebou históriu psychických problémov, takže je možné, že ho premohli temní démoni v jeho hlave.

Slováci v zahraničí: Polícia zadržala v Írsku Slováka údajného vraha Jany Svobodovej