Brutálne znásilnenú ženu nechal muž ležať v kaluži krvi a vlastných výkalov

1537

Jeden z najhorších prípadov svojej mnohoročnej kariéry riešili newyorskí policajti. Násilník napadol v pondelok vo východnom Harleme ženu (64), ktorú znásilnil tak brutálne, až skončila v kaluži krvi a vlastných výkalov. Napadnutá je teraz v kóme.

Násilník pristúpil k žene zozadu a vzal ju do tzv. kravaty. Prepadnutá nemala žiadnu šancu sa ubrániť. Muž ju zvalil na zem, kde ju brutálne znásilnil. Útok bol tak agresívny a drsný, že svedok, ktorý zranenú našiel, ju objavil v kaluži krvi a výkaloch.

 Žena skončila v  kóme 

Žena bola prevezená do nemocnice, kde sa nachádza dodnes. Jej stav je totiž veľmi vážny. Momentálne sa nachádza v umelom spánku. Pri sexuálnom útoku stratila veľa krvi. Násilník spravodlivosti ale neunikol.

Polícia ho dopadla na základe kamerových záznamov. Mužom je Frankie Harris (38) z Bushwicku. Obvinený bol z niekoľkých trestných činov vrátane pokusu o vraždu, znásilnenie a sexuálneho zneužitia vedúceho k napadnutiu.

Pedofilný gang uniesol pred diskotékou dievča (†13) Znásilnili, uškrtili a zahrabali ju v lese

 Pochvala od  šéfa 

„Skvelá detektívna práca 23 jednotky manhattanského oddelenia vrážd a manhattanského oddelenie pre obete, ktoré dopadli a zatkli Frankieho Harrisa,“ uviedol na Twitteri šéf detektívov newyorskej polície Rodney Harrison.

Znásilnil ma! Známa krasokorčuliarka udala svojho trénera