Cara Delevingn: Za depresie som sa nenávidela

1023

    Cara Delevingn (25) patrí k najvyhľadávanejším modelkám. Má pred sebou sľubnú kariéru a dokonca sa objavila v niekoľkých filmoch. Teraz prehovorila o svojom boji s depresiami, kvôli ktorým si chcela v dospievaní vziať život.

„Nenávidela som sa, že trpím depresiou. Hádala som sa so svojím vnútorným ja. Nadávala som mu a potom som ľutovala, že som hovorila fakt hnusné veci. Nechápala som, čo sa deje, a nechcela som ďalej žiť. Viem, že to znie hlúpo, ale príliš som spoliehala na lásku ostatných ľudí, aby som bola šťastná. Musela som sa naučiť mať sa rada, až potom som začala byť spokojná sama so sebou. Trvalo to dlho,“ povedala Cara pre magazín Net A Porter.    Mladá modelka sa potýka s depresiami od pätnástich rokov. Viní z nich matku, ktorá bola závislá na drogách a Cara kvôli nej vyrástla príliš rýchlo.

„Cítila som sa odcudzená a osamelá, priala som si, aby ma ľudia milovali, takže som sa na nikoho nikdy nevedela hnevať a svoj hnev som obracala proti sebe,“ hovorí.
    Svoj boj s depresiami má už vraj pod kontrolou. Cára nerieši ani svoju sexuálnu orientáciu a randí so ženami. Snaží sa preraziť aj v Hollywoode. Na konte má niekoľko filmov a v budúcom roku sa objaví v snímke Life In A Year po boku herca Jadena Smitha..