Rusko rieši brutálny prípad krutého týrania zvierat. Levíčaťu menom Simba jeho majitelia zlomili nohy krátko potom, čo sa narodilo. Potom ho nosili medzi ľudí, ktorí sa s ním mohli za peniaze odfotiť. Zviera pritom nemohlo utiecť.

Levíča menom Simba je teraz v starostlivosti veterinárov, ktorí sa ho snažia pomaly znova učiť chodiť. Zistili, že jeho bývalý majitelia ho čoskoro po narodení odobrali matke a rovno mu zlomili nohy. Ako rástlo, nemohlo utiecť pred krutým týraním.

Do starostlivosti veterinárov sa levíča dostalo po tom, čo sa jeho zdravotný stav zhoršil. Majitelia ho preto zbili, zviazali a pohodili v studenej stodole v Degestáne. Tam ho našli ľudia. Hladujúce zviera muselo krátko na to podstúpiť operáciu, ktorá mu zachránila život.

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Карен Даллакян (@karendallakyan),

Na internete sa objavilo aj šokujúce video, na ktorom je dobre vidieť zúbožený stav levíčaťa. Ďalšie potom ukazuje, ako sa zviera začalo po operácii uzdravovať. Podľa veterinárov prežije, ale bude mať trvalé následky. Chodiť bude len veľmi ťažko.

Chytili chlapca z osady, ktorý beštiálne zmrzačil psíka Oskara, vypálil mu oči žieravinou

Krutý prípad šokoval celé Rusko, a dokonca aj prezidenta Vladimira Putina, jedného z najmocnejších mužov na tejto planéte. Ten sa celou kauzou začal sám zaoberať a vlastnou snahou sa zaručil za to, že prípad starostlivo prešetrí polícia. Vyšetrovatelia už dokonca narazili na fotografov, ktorí so Simbom pracovali. Popierajú však, že by vedeli o jeho mučení.

Neskutočný prípad týrania zvieraťa. Muž uviazal svojho psa za auto a rozbehol sa