Zhang Yufen opustil na konci 90. rokov manžel. Ohrdnutá žena spracovala traumatický zážitok po svojom a pasovala sa do úlohy lovca neverných manželov a ich mileniek.

Zabijak mileniek, Terminátor mimomanželských pomerov alebo Detektív čínskych dám – to sú len niektoré prezývky, ktorými sa honosí päťdesiat deväťročná Zhang Yufen. Pätnásť rokov vedie agentúru na odhaľovanie neverných manželov, zbiera dôkazy pre rozvod a verejne lynčuje milenky. Na začiatku pritom sama bola jednou z ohrdnutých manželiek.Na konci 90. rokov si jej muž našiel priateľku a opustil ju. Nezabudol si pri tom so sebou vziať aj všetok drahý majetok a vybieliť ich spoločné konto. Potom, čo Zhang prekonala najhorší smútok, začala svojho manžela stopovať a zbierať dôkazy, ktoré by jej pomohli pri rozvode. Stíhala ho celých päť rokov, až mala konečne dostatok materiálov preto, aby sa úspešne rozviedla a bývalým mužom bola vyplatená. Medzitým už ale pomáhala aj ďalším ženám.Svojim klientkám účtuje iba základné výdavky, v ktorých cene je aj lynčovanie milenky. Hlavne skôr zostávala polícia k podobným sporom apatická a nechávala Zhang, aby dala ženám na verejnosti čo preto. Bitie je podľa nej dôležitá časť procesu, inak si podvedené manželky môžu uhnať zdravotné problémy.

Samotnej Zhang už samozrejme tiež niekoľkokrát vyhrážali, ale zastaviť sa rozhodne nemieni. Vie, že systém rozvodových konaní je v jej krajine prehnitý, a preto bude naďalej robiť všetko pre to, aby spravodlivosť stála na strane podvedených žien.