Ďalšia chlípna učiteľka doplatila na sex so študentom, ktorý ju vzápätí udal

4055

Matku dvoch detí z Arkansasu nahlásil jej 16ročný študent na políciu s tým, že ho pohlavne zneužila. Po zadržaní žena pripustila, že si s mladíkom písala. Tvrdenie, že by medzi nimi došlo k nejakej forme sexu, ale rozhodne popiera. Polícia aj prešetruje či to nie je len študentova pomsta

Bývalá profesionálna basketbalistka, rozvedená učiteľka angličtiny Chrystal Vega (40) pracovala na škole v americkom meste Dardanelle v Arkansase. Teraz bola obvinená z toho, že sexuálne atakovala svojho žiaka (16). Samotný mladík ju išiel nahlásiť na polícii potom, čo sa údajné zneužitie odohralo.

Učiteľka si vraj skúšala na ňom orálny sex

Študent prišiel s oznámením na policajnej stanici v septembri tohto roku. K sexu vraj malo dôjsť v mestskom parku Old Post Park. Policajti prešli záznamy z bezpečnostných kamier a zistili, že učiteľkine auto na miesto naozaj prišlo a zase z neho odišlo v časovom rozmedzí, ktoré mladík označil.

Po zatknutí Vega priznala vyšetrovateľom, že si s mladíkom posielala erotické odkazy a skutočne sa s ním aj v danú dobu v parku stretla. Že by však medzi nimi došlo na sex, to rozhodne poprela. Napriek tomu súd vydal v piatok príkaz k jej zatknutie a Vega bola v pondelok vzatá do väzby.

Učiteľka sa na Instagram odfotila pri orálnom sexe, dostala výpoveď

Teraz jej hrozí až 30 rokov za mrežami!

Potom, čo žena zložila kauciu vo výške 7 500 dolárov, môže byť stíhaná na slobode. Aj tak jej však hrozí od 6 do 30 rokov väzenia a pokuta až 15 000 dolárov. Ďalšie súdne pojednávanie je stanovené na 10. decembra.

Ďalšia chlípna učiteľka, ktorá mala sex s neplnoletým žiakom

Vega pracovala ako učiteľka ôsmeho ročníka na strednej škole Dardanelle Middle School. Na zozname školských zamestnancov na webovej stránke Dardanelle Public Schools však jej meno už chýba.