Divné úmrtia 30: Ženu v spánku na pláži prešiel 22 tonový nakladač!

884

Krásne slnečné počasie v pobrežnom meste Oceanside v americkej Kalifornii priamo vyzývalo k návšteve pláže. Urobila tak aj žena, ktorá si na nej zdriemla. Bolo to ale to posledné, čo urobila. Pri tragickej nehode ju zrazil masívne nakladač.

Vodič nakladača na pláži odstraňoval potrubie pomocou veľkého rýpadlá. Zrazu ale počul hlasnú ranu. Ako by vošiel do jamy. Lenže pravda bola oveľa, oveľa horšie.

„Vodič si myslel, že vošiel do hlbokej vyjazdené stopy v piesku, a tak sa vrátil, aby to skontroloval. Našiel ženu, cez ktorú prešiel,“ povedal miestnym správam 10News policajný hovorca Tom Bussey.

 Nakladač váži cez  22 ton 

Žena nemala najmenšiu šancu prežiť, pretože nakladač váži viac ako 22 ton. Spravodajská relácia stanica CNN uviedla, že polícia obmotala miesto činu páskou a dôkladne ho preskúmala, vrátane nakladača.

Divné úmrtia 29: Právnik chcel dokázať, že okná mrakodrapu sú nerozbitné. Stálo ho to život

So zosnulou sa nedlho pred jej smrťou bavil iný návštevník pláže. „Myslím, že bola opitá. Nevyzerala veľmi dobre. Tá pani sa opierala o stenu a snažila sa držať. Mal som o ňu obavy, a tak sme sa opýtali, či je OK. Vyzerala, že je,“ povedal televízii KGTV surfer Jay Burney.

Divné úmrtia 28: Slávny pornoherec čelí obvineniu z vraždy žabím jedom 

 Zrejme išlo o  bezdomovkyňu 

Polícia zatiaľ nepozná identitu ženy, pretože pri sebe nemala doklady. Podľa všetkého však išlo o miestnu bezdomovkyňu, ktorá mala niečo cez 40 rokov. Vyšetrovanie jej smrti naďalej pokračuje.