Po zraneniach a chorobách sa do zostavy bratislavského vráti viacero hráčov, k dispozícii budú aj Václav Nedorost, Pavol Skalický či Andrej Šťastný.

Hlavný tréner Miloš Říha nasadí k zámorskej dvojici Jeff Taffe, Jonathan Cheechoo mladíka Michala Hlinku. Do druhej formácie sa vracia Václav Nedorost, spoločnosť mu bude robiť Žiga Jeglič a Kyle Chipchura. Proti Ufe nastúpi aj Pavol Skalický a Andrej Šťastný, tréneri ich zaradili do tretieho útoku k centrovi Patrikovi Lušňákovi. Vo štvrtej formácii figuruje trio Igor Musatov, Marco Halama, Samuel Petráš.

V obrane sa Slovan môže vrátiť k svojim trom stabilným dvojiciam. Michal Sersen bude hrať s Tomášom Kundrátkom, Ivan Švarný s Nickom Plastinom a Marek Ďaloga s Tomášom Starostom. Siedmym bekom je dnes písaný Mislav Rosandič.
Do brány pôjde Barry Brust.

Predpokladaná zostava: Brust (Pogge) – Sersen, Kundrátek, Hlinka, Taffe, Cheechoo – Švarný, Plastino, Nedorost, Jeglič, Chipchura – Ďaloga, Starosta, Skalický, Lušňák, Šťastný – Rosandič, Pätoprstý, Musatov, Halama, Petráš