Pohodovú dovolenku v Brazílii si dve Slovenky takto určite nepredstavovali. Na známej brazílskej pláži Copacabana sa do nich pustila partia mladíkov. Výrastkovia ich okradli a obe ženy skončili so škaredými zraneniami v nemocnici. Prípad si vzala na starosť nielen polícia, ale aj slovenské ministerstvo zahraničia.

Katarína s Viktóriou si v Brazílii užívali mesiac. K Rio de Janeiro neodmysliteľne patrí slávna pláž Copacabana. Práve na tú si obe Slovenky išli vychutnať západ slnka. V tej chvíli ale za nimi prišli dvaja chlapci. Požadovali, aby im ženy vydali svoje cennosti. Tie pochopiteľne odmietli. Tým nepríjemná situácia akoby skončila. Obaja chlapci odišli s prázdnou.

Hrôza! Telo mesiac nezvestnej turistky (†32) našiel iný turista v aute! Spolu s ňou zomrel aj jej roztomilý psík

Tým ale dráma bohužiaľ neskončila. Brazílčania sa po chvíli vrátili a tentoraz si zmysleli, že si cennosti vezmú sami a do žien sa pustili päsťami aj kopancami. Slovenky poranili predovšetkým v oblasti hlavy, jedna z nich utrpela zlomeninu na tvári. Potom z miesta odišli aj s mobilom jednej z obetí.

Horor v dovolenkovej destinácii! Našli dve turistky s odrezanými hlavami!

Zatiaľ čo sa obe Slovensky ponáhľali urýchlene do nemocnice, na oboch mladíkov si čoskoro došliapla polícia. Ide vraj o známe firmy. Obaja majú na konte cez dvadsať trestných činov alebo priestupkov.

O zranené Slovenky sa ďalej stará aj ministerstvo zahraničia. „Naše zastupiteľské úrady boli kontaktované napadnutými Slovenkami a poskytli im všetku súčinnosť,“ potvrdilo ministerstvo podľa denníka noviny.sk

Zvrhlé video vraždy turistiek v Maroku! „Je to Alahovho vôľa!“ kričali