Sociálne siete šokoval prípad dvojice, ktorá mala adoptovať šteniatka a následne ich dávať hadom ako potravu! Pár, ktorý zháňal šteniatka prostredníctvom sociálnych médií, bol obvinený niekoľkými užívateľmi z toho, že si od jedného z nich dvojica adoptovala až jedenásť šteniat v rozmedzí štyroch mesiacov!

Kevin Peralta de la Torre mal na sociálnych sieťach spolu so svojou družkou Aleh Ortlsaiasovou oslovovať majiteľov psov s tým, že majú záujem o adopciu šteniatok. Majitelia šťastní, že šteniatka budú v dobrých rukách, im ich radi zverili. Ovšem Torre a jeho partnerka sa vracali a vypytovali sa na ďalšie šteniatka. Oslovovať mali niekoľko užívateľov sociálnych sieti, ktorým to začalo byť ako divné, a tak si o nich začali zisťovať informácie.

Nemca poštípala pri rozlúčke so slobodou zmija do jazyka. Jedovatého hada považoval za červa

„Tento chlap ich zabíja. Je už dlhší čas známe, že má hadiu farmu,“ napísala na sociálnu sieť užívateľka Shalom Escuderoová s tým, že Torre požaduje malé šteniatka, ktorými svojich hadov kŕmi! „Už si zmazal svoj profil na facebooku a zablokoval si čísla ľudí, od ktorých šteniatka dostal,“ dodala. Avšak neskôr sa na sociálnych sieťach začali kopiť príspevky, v ktorých ďalší majitelia šteniatok varujú pred Torrem a jeho partnerkou.

Filipínec si pestuje imunitu proti hadiemu jedu. Dobrovoľne sa od hadov necháva uštipnúť

„Je to Kevin Peralta de la Torre, je zodpovedný za zmiznutie viac ako jedenástich šteniatok, ktoré mu boli dané na adopciu,“ napísala Karen Marquezová s tým, že jedenásť šteniatok si vzal na adopciu v rozmedzí štyroch mesiacov. Navyše Marquezová uviedla, že neskôr, čo na sociálnu sieť publikovala svoje vyhlásenie, mal ju Torre osobne navštíviť a naliehať, aby príspevok zmazala.

Kanaďan v Hongkongu bojoval s pytónom o život svojho psa

Marquezová preto mala žiadať, aby jej poskytol dôkaz, že sú šteniatka v poriadku, čo ale neurobil. Prípad šokoval celý mexický štát Aguascalientes a muž bol nahlásený príslušným úradom. Avšak nie je jasné, či úrady podnikli kroky, aby ho preskúmali.