Krásna manželka slávneho futbalistu si najala nájomného vraha po tom, čo muž požiadal o rozvod

1235

Yagmur Asiková (27) údajne zaplatila milión eur nájomnému vrahovi, aby sa zbavil jej manžela, tureckej futbalovej hviezdy Emreho Asika (46). Ten sa s ňou chcel nechať rozviesť, keď zistil, že má milenca.

Manželka bývalého futbalistu je obvinená z objednania nájomné vraždy svojho manžela. Pôvodne o to požiadala svojho milenca Erdi Sungura, ten ale hrozný čin vykonať odmietol.

Neskôr vyšetrovateľom prezradil všetko, na čom sa nájomný vrah a jeho krásna milenka dohovorili. Asiková mala údajne poskytnúť aj zbraň a ponúkla pomoc s odstránením tela. Futbalistu si vzala v roku 2012 a má s ním tri deti.

Podľa tureckého denníka Hurriyet to bol práve Sungur, kto kontaktoval nájomného vraha po tom, čo bol konfrontovaný s tým, že nie je schopný zabiť svojho soka v láske sám. „Mal som s Yagmur pomer. O zdedení majetku uvažovala až po smrti Emreho Asika a požiadala ma, aby som ho zabil. Odmietol som,“ stojí v súdnych dokumentoch.

Vražda zo žiarlivosti: Ohrdnutý senior (67) dostal od milenka (†35) kopačky. Vystrieľal do nej dva zásobníky!

„Raz mi priniesla kus mäsa, chcela, aby som do neho strelil. Skúsil som to, ale prižmúril som pri tom oči. Rozkričala sa na mňa, že to nemôžem robiť,“ opisuje ďalej správanie Asikovej. Skôr, než však mohlo k naplneniu vražedného kontraktu dôjsť, varoval Emreho pred tým, čo sa na neho chystá.

Toto nie je scenár béčkového hororu! Zo žiarlivosti sestre († 17) vydlabala oči, odrezala uši a dobodala

 

Yagmur so Sungurem sú teraz na ceste do väzby a čakajú na súd za pokus o vraždu. Emre Asik v minulosti hrával za všetky tri hlavné istanbulské futbalové kluby – Galatasaray, Fenerbahce a Besiktas – a počas svojej úspešnej kariéry získal pre Turecko 34 pohárov.