Gigi a Zayn sa rozišli. Modelka so spevákom vydržala dva roky

990

Modelka Gigi Hadidová (22) a spevák Zayn Malik (25) už nie sú pár. Po dvoch rokoch sa rozhodli ísť od seba.

„S Gigi sme mali neuveriteľne zmysluplný, milujúci a zábavný vzťah. Rešpektujem a obdivujem ju ako ženu a priateľku. Má neuveriteľnú dušu. Som vďačný všetkým našim fanúšikom, že rešpektujú naše ťažké rozhodnutie a tiež naše súkromie v tomto neľahkom období. Chceli sme, aby ste sa túto správu dozvedeli od nás. Milujeme vás,“ napísal spevák na Twitteri.

Chvíľu na to na sociálnych sieťach na rozchod zareagovala aj modelka. Napísala, že Zaynovi praje len to najlepšie.

„Vyhlásenie o rozchodoch sú často neosobné, pretože sa len ťažko hľadajú slová ohľadne toho, čo dvaja ľudia spolu zažili behom pár rokov. Nie len vo vzťahu, ale v živote všeobecne. Navždy budem vďačná za lásku, čas a životné lekcie, ktoré sme so Zaynom prežili. Želám mu len to najlepšie a budem ho podporovať ako kamaráta, ktorého nesmierne rešpektujem a milujem. Čo sa budúcnosti týka, čo sa má stať, sa stane,“ uviedla blondínka.

Spevák a modelka sa začali spolu vídať potom, čo Malik vystupoval na prehliadke Victoria ‘s Secret v novembri 2015, kde Hadidová predvádzala spodnú bielizeň. Gigi sa objavila aj v Zaynovom videoklipu k jeho singlu PillowTalk. Už v roku 2016 sa objavili informácie o kríze vo vzťahu a rozchode, dvojica sa ale k sebe vrátila.