Horor v bratislavskom paneláku, v ktorom sa našli rozkladajúce tela! Neznesiteľný zápach sa šíri ďalej

1445

Peklo zažívajú obyvatelia paneláku v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves. V jednom z bytov boli nájdené telá dvoch zosnulých, ktoré sa nachádzali už v pokročilom štádiu rozkladu! Hoci tela už boli odvezené, domom sa ďalej šíri hrozný zápach. Obyvatelia prosia o vyčistenie bytu, ale márne …

Hrozné horúčavy a neskutočný mŕtvolný zápach, ktorý je vo vysokých teplotách ešte neúnosnejší! Hororové chvíle zažívajú obyvatelia paneláku ležiacom v bratislavskej Karlovej Vsi.

V jednom z bytov tam boli nájdené mŕtve rozkladajúce sa telá. Tie už boli síce odvezené, ale byt ešte stále nebol vyčistený a domom sa naďalej šíri pach. „Zosnulých po ohliadke súdnym lekárom odviezli, byt zapečatili. Dodnes je v dome neskutočný posmrtný zápach, ktorý sa šíri do bytov,“ napísal jeden z obyvateľov paneláku v príspevku na sociálnej sieti facebook.

Divné úmrtia 11

Obyvatelia si už sťažovali príslušným úradom, ale márne. „Snažili sme sa prosiť, kde sa dalo, aby vyčistili byt, teda aspoň veci, na ktorých ležali zosnulí. Aby vykonali dezinfekciu celého bytu a príslušenstva, kde je zápach najviac cítiť. Nehovoriac o možnej nákaze, ktorá môže prepuknúť každým dňom. V týchto vysokých teplotách je pre to vytvorená živná pôda,“ stojí v príspevku.

Obyvateľom bolo prisľúbené, že sa neúnosná situácia vyrieši, avšak to sa nestalo. „Bolo nám sľúbené, že to bude 26. 6. 2019, ale nestalo sa. Rozhodla o tom pani sudkyňa, ktorá dnes nemala na obyvateľa bytov čas,“ stojí ďalej v príspevku zverejnenom na facebooku.

Divné úmrtia 15: Na vodiča autobusu spadla okenná tabula z 27. poschodia. Na mieste bol mŕtvy

V dome navyše bývajú aj malé deti. Priamo pod bytom, kde boli telá nájdené, údajne žije mladá rodina. Žena je navyše v pokročilom štádiu tehotenstva. „Pod bytom zosnulých býva mladá rodina, kde je žena vo vysokom štádiu tehotenstva, majú malé dieťa, ktoré je choré. Viete si predstaviť, že teplo je pre nich veľkou záťažou, ale ten zápach, ktorý majú v byte je normálne likvidačný,“ uzatvára obyvateľov paneláku.

Žena sa na dovolenke zabuchla v skrini, našli ju mŕtvu po týždni