Amanda zavraždila svoje dvojča, na ktorú márne čakajú tri dcérky

1205

K hroznej vražde došlo v sobotu v americkom štáte New Jersey. Amanda Ramirezová (27) tu k smrti dobodala svoju sestru, dvojča Annu Ramirezovou († 27). Krátko predtým obeť zdieľala na internete spoločnú fotku z oslavy a nič nenasvedčovalo tomu, čo sa stane. Polícia jej sestru zatkla a obvinila z brutálnej vraždy.

V sobotu v noci zdieľala Anna Ramirezová († 27) na facebook spoločnú fotografiu so svojou sesternicou, ďalším mužom a svojím dvojčaťom Amandou Ramirezovou (27), pod ktorou napísala komentár: „Poznáte ten pocit!“ Nič pritom nenasvedčovalo tomu, že za menej ako dve hodiny ju jej sestra dobodá na smrť.

Amanda s Annou na spoločnej fotografii

Pobodanú Annu ešte stihli previezť do nemocnice, o niekoľko hodín neskôr však zomrela. „S bolesťou, smútkom a zlomeným srdcom musíme oznámiť smrť našej milovanej Anny Ramirezovej. Boh požehnal našu rodinu, keď nám ju 8. januára 1992 dal. Narodila sa krásna a bola veľmi milovaná. Bola radosť sama a jedným z najväčších darov, aký sme kedy dostali,“ uviedla zdrvená rodina.

Zabil tehotnú manželku, dve dcéry a do kamier prosil o pomoc pri pátraní

„Bohužiaľ od nás odišla príliš skoro. 22. júna 2019 naša rodina utrpela obrovskú stratu. Anna po sebe zanechala 3 nádherné dcérky, matku so zlomeným srdcom a rodinu, ktorá ju zbožňovala. Bola veľmi obľúbená medzi svojimi rovesníkmi, ktorí ju milovali. Jej skromné ​​správanie, vľúdnosť a ochota dávať s čistým srdcom dopomohli, že z nej jej krása vyžarovala,“ vyjadrila sa rodina, ktorá založila aj internetovú zbierku, kde prosí, aby ľudia prispeli na pohreb ich milovanej dcéry.

Zavraždená Zuzana zažila pred smrťou peklo. Najhoršia trauma dcéry zavraždenej Zuzany, našla mamine telo!