Herec Hugh Jackman (48) si vzal o trinásť rokov staršiu austrálsku herečku Deborru-Lee (61) pred dvadsaťjeden rokmi. Počas spoločného spolužitia im to vraj nikdy neškrípalo. A Hugh je presvedčený o tom, že je to len vďaka tomu, že spoločne pravidelne meditujú.

Hugh tvrdí, že je medzi nimi stále počiatočná iskra, ktorá ich dala dokopy. Zažívajú spolu romantické chvíle a užívajú si spoločne strávený čas rovnako ako pred rokmi.
    Pravidelne spolu tiež meditujú a práve to je podľa herca kľúč k ich šťastiu. „Meditácia nám do života prináša romantiku a harmóniu. Posilňuje nás a dáva nám energiu. To je kľúč k šťastnému manželstvo,“ povedal pre magazín People.

    „Meditujeme zásadne spoločne. A občas nás navštívia aj priatelia a meditujú s nami. Najradšej to praktizujeme v nedeľu ráno. To je ideálny deň. A potom si dáme veľké a dobré raňajky,“ pokračoval herec, ktorý v posledných rokoch bojuje opakovane s rakovinou kože.

Už šesťkrát sa rakovina objavila na jeho nose. A ako sám hovorí, bez podpory svojej ženy by asi neustále návštevy lekára nezvládol.

„Tých dvadsaťjeden rokov po boku mojej ženy je pre mňa požehnaním. Milujem ju celým svojím srdcom. A hoci niekto môže namietať, že nám to nemôže klapať, keď je medzi nami trinásťročný vekový rozdiel, môžem vám povedať, že nám to v ničom nevadí. Som s ňou nesmierne šťastný. A je to stále lepšie a lepšie. Prial by som také súznenie každému na svete,“ doplnil.

Hugh sa tiež rád drží známeho hesla: „Šťastná žena, šťastný život.“ Robí všetko pre to, aby bola jeho manželka spokojná. Keď má dobrú náladu ona, je šťastný aj on a celá ich rodina. „Deb utvára náš domov. Je slnkom, ktoré nám každý deň žiari,“ dodal.