Ešte stále úradujúca víťazka Queen of Golf 2016 Ivana Dvorščáková si dosítosti užila svoju výhru. Okrem krásnej korunky a ďalších väčších aj menších cien získala aj darčekovú poukážku od Zľavomatu. Spravila si tak svoj „ženský deň“.

Prišla povzbudiť a podporiť tohtoročné finalistky Queen of Golf 2017 na sústredenie, ktoré sa konalo v hoteli Holiday Inn v Trnave. Jej „ženský deň“ pokračoval návštevou známej klinike plastickej a estetickej chirurgie Ave Clinic, kde jej už bez tak krásnu pleť doviedli do dokonalosti. Klinika Ave Clinic si dala za cieľ filozofiou: „byť miestom, kam sa klienti radi vrátia“ pre jej duch chirurgickej precíznosti, príjemné prostredie a vynikajúcu starostlivosť.

Po procedúrach Ivana pokračovala v šírení zdravého životného štýlu a namierila si to rovno do Dental smile. Keď už krásna pleť, tak aj krásny úsmev musí byť. Aj keď sa Ivana zo začiatku trochu bála, ako sama povedala: „veď kto sa nebojí zubára“, dentálna hygiena je dôležitá a práve v Dentile smile sa snažia odbúrať nepríjemný pocit z návštevy zubného lekára a poskytnúť svojim pacientom komplexnú stomatologickú starostlivosť založenú hlavne na kvalite a odborných vedomostiach a mnohoročných skúsenostiach.

A do tretice v pokračovaní zdravého životného štýlu si Ivana vychutnala sushi a čerstvé morské plody v Asian Restaurant.

Ivanine kraľovanie končí už 15.6.2017, kedy sa bude konať slávnostný finálový program súťaže Queen of Golf 2017 v krásnom prostredí zrekonštruovaného kaštieľa Theresia Chateau v Bernolákove.

Vybrané finalistky a zároveň novozaškolené hráčky golfu zabojujú o veľmi zaujímavé ceny. Samozrejme v hre je „zelená karta“ na golf pod vedením Best Swing Golf academy, auto Mercedes – Benz na určitý čas, golfové oblečenie, šperky, kozmetiku, luxusné plavky a topánky, wellness pobyt, ročnú starostlivosť v beauty salóne, ročnú permanentku do fitness centra a iné zaujímavé ceny a samozrejme hlavný titul kráľovnej golfu Queen of Golf 2017.

Viac o súťaži Queen of Golf sa dočítate aj na našich stránkach: http://queenofgolf.sk/ alebo na našom FB a sledovať nás môžete aj na Instagrame.