Kanibal pozval ženu na romantickú večeru, kde ona bola hlavný chod…

1925
Kanibal Eškov je stále na slobode

Odhryzol jej nos aj uši, ale prežila. Kanibal je stále na slobode.

Pozval ju na romantickú večeru. Z rande sa ale vykľul horor. Ruský kanibal Anatolij Ežkov (45) napadol svoju obeť Irinu Gončarovú (41) v hosteli v meste Kurgan, kam ju pozval pod zámienkou zblíženie. Lenže mu nešlo o lásku ani o sex, ale o jej chutné mäso! Pri útoku ženu brutálne znetvoril, ale obeť napriek tomu prežila.

Sľuboval jej romantiku, ale chcel ju pritom zjesť. Kanibal si s Irinou dohovoril cez internetovú zoznamku schôdzku a vylákal ju do hostelovej izby, kde ju nalieval jedným pohárikom alkoholu za druhým. Keď bola opitá, napadol ju. Sám bol podľa všetkého pod vplyvom drog.

 Kanibal 4 hodiny  hodoval 

Najskôr ju mlátil hlava nehlava, potom sa ju snažil uškrtiť. Lenže kvôli veľkému množstvo krvi, ktoré žena stratila pri útoku, kanibalovi sa ju nepodarilo pevne chytiť a uškrtiť. Šmýkala sa mu. Irinu preto zviazal a začal požierať zaživa. Žene spôsobil vážne zranenia.

Obeť Irina Gončarová a jej odhryznuté ucho

Uhryzol jej nos, uši i špičky prstov. Na mäse si pochutnal aj z ďalších častí tela. Ženu jedol a masakroval celé hodiny. Vyslobodenie prišlo potom, čo vydesení susedia z hostela počuli Irinu nariekať, plakať a zavolali políciu. Tá kanibala zastavila a zatkla.

„Snažil sa ju uškrtiť, ale krk mala pokrytý vlastnou krvou a ruky sa mu kĺzali. Susedia počuli výkriky, ale sú na také veci zvyknutí, pretože v hosteli žije veľa alkoholikov,“ povedal príbuzný ženy. Ežkov bol zatknutý a obvinený, lenže sa dostal na slobodu na kauciu.

„Ako ho mohli policajti pustiť. Čo keď sa vláme k nej do bytu a pokúsi sa ju zabiť?“ Pýta sa jedna príbuzná napadnutej. Polícia incident potvrdila, ale ďalej ho nekomentovala. Miestni sú v šoku a žena sa zo zranení nikdy úplne nezotaví.