Kanibal svoju matku zavraždil, rozrezal a živil sa jej ostatkami!

1222

Pätnásť rokov väzenia hrozí mužovi (26) po tom, čo údajne po hádke uškrtil svoju matku. Jej pozostatky potom nechal zabalené povaľovať sa po byte, a keď mal hlad, tak sa nimi živil. A to nielen seba, ale aj svojho psa.

Muž v Španielsku zvaný „Kanibal z Guindalery“ sa mal so svojou Šesťdesiatšesťročnou matkou hádať pomerne často. Tentokrát ale zašiel príliš ďaleko.

Muž v Španielsku zvaný „Kanibal z Guindalery“

Po jednom spore sa po Gómezovi zľahla zem. Jeho kamaráti nahlásili úradom, že ho už pár dní nevideli. Úrady sa teda rozhodli konať a navštívili jeho byt. Na to, čo videli, už asi do smrti nezabudnú. Podľa denníka Daily Star sa niekoľko policajtov zrútilo z nesmierneho zápachu, ktorý sa v byte nachádzal.

Nebezpeční kanibali na úteku! Polícia našla ešte na horúcej panvici ľudskú pečeň

Ako by aj nie. Matkine pozostatky boli všade. Niektoré končatiny ležali zabalené na zemi, ďalší zase v chladničke, a alebo dokonca uvarené priamo v panvici. Z tej ju rovno jedol. Nielen za vraždu, ale aj za znesvätenie obete hrozí kanibalovi 15 rokov väzenia.

Polícia zadržala kanibala pri konzumovaní ľudskej pečene

Podľa miestnych médií sa súd domnieva, že podozrivý trpí duševnou chorobou, pravdepodobne hraničnou poruchou osobnosti, a v tom čase užíval drogy. Ďalej mal byť trikrát prijatý do psychiatrickej liečebne na popud svojej matky. Tá sa ho bála, pretože na ňu viackrát zaútočil.

Katherine Knightová zabila svojho priateľa, časti tela naservírovala jeho deťom