Expolicajt mal zneužiť 122 detí, jeho kaucia sa vyšplhala na astronomickú sumu!

704

Expolicajt sa mal dopustiť bezmála sto dvadsiatich prípadov zneužitia detí v priebehu dvadsiatich rokov. Potom čo vyšli najavo všetky svedectvá, rozhodol súd o tom, že kaucia pre jeho možné prepustenie sa vyšplhala k závratným skoro 220tisícom euro.

Päťdesiattriročný James Carey stál na súde už o dva týždne skôr. Podľa sudcu mal sexuálne zneužiť štyroch mladých chlapcov. Zaplatil ale kauciu 8 800 euro, čím sa oslobodil. Stačilo mu preplatiť 10% pôvodnej stanovenej sumy. Na chlipníka sa ale vyhrnula ďalšie svedectvo, a tak sa opäť dostal na súd, uviedol denník New York Post.

Pedofilný lekár dostal 15 rokov za zneužívanie detí! Celkom mal mať vyše 300 obetí!

Sudca označil výšku jeho pôvodnej kaucie za absolútne neadekvátnu. Tá sa teraz dostala až k sume 220 000 euro. Carey mal využívať svoju profesiu policajta, a ľahšie tak nadväzovať kontakty so svojimi obeťami. A nielen to. Potom, čo bývalý policajt službu u polície zanechal, nechal sa najať ako vodič školského autobusu a ďalej tak pokračoval vo svojej zvrátenej činnosti.

Urobila z manžela pedofila! Súd ju odmenil 3,5 rokmi väzenia

„Dlhé roky využíval všetkých možností svojho zamestnania, aby sa dostal čo najbližšie deťom a mohol ich tak sexuálne zneužívať. To, čo vieme, nás veľmi znepokojuje,“ uviedol súd.

Vo väzení záhadne zomrel  kráľ pedofilov! V Prahe zneužil 11 dievčat