Vo väzení záhadne zomrel  kráľ pedofilov! V Prahe zneužil 11 dievčat

1599

Pedofilný učiteľ tanca Petr Dostál (†40), ktorý si nechával hovoriť „plyšáček“ alebo tiež „Pedokrál“, za doteraz nezreteľných okolností zomrel v mírovskej väznici. Na svedomí mal rad sexuálnych deliktov, ktoré vykonával v pražských materských škôlkach. Čo konkrétne za jeho skonom väzí, preveruje Bezpečnostný zbor.

Petr Dostál zomrel podľa informácií ČTK za mrežami tento rok v apríli. Popri treste odňatia slobody vo väznici so zvýšenou ostrahou sa mal na základe právoplatného rozsudku tiež podrobiť ústavnej sexuologické liečbe a súdy mu tiež na maximálnu možnú dobu – teda na desať rokov – zakázali pracovať s deťmi.

Väznica Mírov, odkiaľ ušiel Kajínek

 Tanečná s hlavou  v lone 

Muž zneužil v rokoch 2015 a 2016 desať dievčatiek v siedmich rôznych škôlkach, jedenástu na letnom tanečnom sústredení. Dievčatá pred skrytou kamerou bozkával, hladil alebo vykonával kopulačné pohyby.

U troch dievčatiek bohužiaľ zašiel ešte ďalej. S dvoma vykonával orálny sex. Z tretej, šesťročnej, si urobil tanečnú asistentku, ktorá ho sprevádzala na detských kurzoch a s ktorou mal sexuálny vzťah. Po dobu dvoch rokov ju postupne cielene učil rôzne praktiky a natáčal s ňou pornografické videá.

Ľudský netvor! Hovorí o ňom Jiří Kajínek, dozorcovia by na neho nesiahli, vo väzení mal zvláštny status

Najhoršie na tom celom je, že matka dievčaťa vedela, že muž je pedofil, a napriek tomu u neho dcéru niekoľkokrát týždenne nechávala cez noc. Súdy jej tento rok v januári právoplatne uložili 4,5 roka väzenia. Za mrežami zatiaľ nie je, pretože Najvyšší súd jej na základe podaného dovolania odložil výkon trestu.

 Na večné  časy 

Muž na hlavnom pojednávaní odmietol obvinenia, že dievčatá zneužíval kvôli svojmu uspokojeniu. Tvrdil, že ich miloval a že žiadnu z nich nikdy k ničomu nenútil. O svojej šesťročnej „partnerke“ uviedol, že s ňou chcel byť až do smrti. Vyhlásil tiež, že sa vo väzbe pokúsil o samovraždu liekmi.

Sadistického vraha dvojročného Marečka pochovali v bielej rakve ako nevinného. Zdrvená vrahova matka sa niekoľkokrát zrútila

 Ďalšie  úmrtia 

Začiatkom tohto mesiaca zomrel vo väzení tiež muž, ktorému vrchný súd krátko predtým zvýšil trest za utýrané trojročného dieťaťa z 16 na 22 rokov. Hovorkyňa Väzenskej služby dnes ČTK povedala, že preverovanie okolností smrti naďalej pokračuje. Podľa jej skoršieho vyjadrenia bol muž v čase smrti v cele sám.

Prvú noc vo väzbe neprežil ani pedofil Kahánek, ubili ho dozorcovia na smrť