25 žien obvinilo zo sexuálneho útoku slávneho pouličného umelca 

879

Začína vyšetrovanie známeho parížskeho pouličného umelca, ktorý sa preslávil svojimi graffiti a ďalšími kresbami v mestskom prostredí. Bude sa musieť zodpovedať z obvinenia zo sexuálneho násilia, ktorého sa mal dopustiť na niekoľkých desiatkach žien. Ľudia mu prerábajú jeho graffiti nápismi!

Wilfrid A. sa pod svoje obrázky na múroch a stenách domov podpisuje „L’amour court les rues“ (Láska obchádza ulicami). Teraz niektorí ľudia jeho motto parodujú a prepisujú ho na „znásilňovač obchádza ulicami“. Teraz totiž umelec čelí už od 25 žien obvineniam zo znásilnenia a sexuálnej agresie!

 Slávny pouličný umelec má  problém 

Časopis Neon napísal, že na ženy Wilfrid líčil pasce v priebehu mnohých rokov. Redaktori domnelé obete vyspovedali. Ich vek sa pohybuje medzi 19 a 49 rokmi. Polícia otvorila vyšetrovanie 22. júna, násilie údajne spáchané na ženách vykazuje podľa všetkého podobný spôsob prevedenia.

Umelec premenil prechody pre chodcov vo farebné mozaiky

 Na všetky vraj mať rovnakú  fintu 

12 zo žien umelca viní zo znásilnenia, 13 ho žaluje za „sexuálnej agresie“. Niektoré zo žien mali byť v čase páchania neprávostí mladistvé. Všetky do jedného páchateľa opisujú ako sexuálneho predátora, ktorý využíval svoju slávu, aby sa ženám dostal pod sukňu.

V New Yorku sa objavil novy talentovaný street artista a dúfajme, že ho nik nechytí

Vyšetrovanie je však na samom počiatku. Umelcov obhajca Joseph Cohen-Sabban uviedol, že „prípad nezačína v nejakom časopise, ale na políciu. Môj klient sa nebude zodpovedať pred ohováraním, ale pred súdom,“ napísal server RFI.

Znásilnil ma! Známa krasokorčuliarka udala svojho trénera