Kapela Chinaski končí…

3397

Keď frontman kapely Chinaski Michal Malátný (47) spolu s gitaristom Františkom táborským (43) oznámili, že v kapele zostávajú od nového roku len oni dvaja a zvyšní štyria členovia budú vymenení, asi netušili, akú smršť negatívnych reakcií tým na seba privolajú. Poslucháči sa búria a kapela teraz príde aj o svoj oficiálny fanklub. Jeho zakladateľka totiž končí, a dokonca sa nechala počuť, že Chinaski už sú pre ňu mŕtvi!

„Toto je moja osobné vyhlásenie, za ktorým si stojím. Ako iste viete, kapela Chinaski momentálne prechádza veľkou personálne zmenou, ktorú ale ja osobne nepodporujem, a úprimne, som akurát tak nas ***, „ vysvetlila vo svojom obsiahlom vyjadrení na sociálnej sieti Iva Schubfeldová, ktorá roky viedla oficiálny fanklub známej kapely.

Súčasná situácia okolo rozpadu kapely ju ale natoľko zasiahla, že sa rozhodla všetko prehodnotiť. „S VIP klubom Chinaski týmto končím. Chýba mi zmysel pracovať pre niekoho, kto si nevidí na špičku nosa. Boli to nádherný časy, ale všetko raz končí. Nie je v tom žiadna zášť a nehovorí zo mňa emócie, mala som dosť dlho na to si všetko rozmyslieť,“ nechala sa počuť žena, pre ktorú sa jedná o veľmi citlivú záležitosť. „Nič nie je ako predtým, nič nie je, ako bejvávalo … A do plaču mi teda je,“ vyjadrila svoje pocity pomocou textov pesničiek kapely, pre ktorú predtým skoro aj dýchala.