Keď je obeťou znásilnenia muž…

Kriminálka obvinila zo znásilnenia a lúpeže 42-ročnú ženu, ktorá zneužila mladíka

603

Ústecká kriminálka obvinila zo znásilnenia a lúpeže 42-ročnú ženu, ktorá zneužila nevinného mladíka. Vyčíhala si naňho vo vlaku, kde ho požiadala o peniaze. Po vystúpení mladíka zatiahla do krovia, kde ho znásilnila a okradla.

Žena (42) cestovala vo vlaku do Mosta v septembri vo večerných hodinách. Stretla tam nič netušiaceho mladíka, ktorého poprosila o nejaké peniaze na cestu do Prahy. Ten jej daroval 160 korún, tým to pre neho ale neskončilo.

Nakoniec spoločne vystúpili v cieľovej stanici. „V nádražnej hale stíhaná chytila mládenca za ruku a mala ho ťahať von z budovy niekoľko desiatok metrov ku krovia. Ten zo strachu nič nehovoril, nebránil sa. Snažil sa telefónom zavolať o pomoc, čo mu s krikom žena nedovolila,“ uviedol policajt Václav Krieger.

Ako scenár hororového filmu: Šokujúce svedectvo expartnerky záchranára, ktorý mal uniesť a znásilniť študentku Soňu

V krovinatom zákutí sa zastavili a žena mladíkovi vytiahla z vrecka peňaženku, z ktorej mu zobrala ďalšie peniaze. „Potom sa chcela možno revanšovať, preto podľa policajtov mladistvému stiahla zapnuté nohavice a začala mu vykonávať masturbáciu penisu. Ten ale o žiadne sexuálne služby nestál,“ dodal Krieger. Mladík zo strachu nekládol odpor.

Násilníci mali smolu! Šampión v karate uchránil dievča (17) pred znásilnením! Sám skrotil štyroch násilníkov!

Po krátkom čase žena prestala, mladíkovi ešte niekoľkokrát ponúkla sex, ktorý odmietol. Prosil ale o to, aby mu žena vrátila peniaze, to sa nestalo. Keď pekelný zážitok skončil, šiel mladík na políciu, kde všetko oznámil. Policajti čoskoro ženu dopadli, vyšetrovateľka ju následne obvinila zo znásilnenia a krádeže. V prípade uznania viny jej hrozí až desať rokov väzenia.