Ako scenár hororového filmu: Šokujúce svedectvo expartnerky záchranára, ktorý mal uniesť a znásilniť študentku Soňu

629

Bývalý záchranár Ivo P. z Bratislavy bol minulý týždeň súdom poslaný do preventívnej väzby. Práve on mal podľa polície uniesť a znásilniť mladú študentku Soňu. Problémy s mužom boli aj v minulosti. Jeho bývalá partnerka pre televíziu Markíza popísala, aké náročné bolo ich spoločné spolužitie. Ivo vraj ženu izoloval od okolia, prenasledoval ju alebo vytláčal z cesty.

Nielen Slovenskom už viac ako týždeň hýbe prípad, ku ktorému došlo v sobotu 9. septembra. 22-ročná študentka Soňa sa vybrala za kamarátkou do centra Bratislavy. Keď sa potom v nedeľu nad ránom vracala autobusom domov, necelých 200 metrov od domu záhadne zmizla. Po dlhých 26 hodinách dievča pri bratislavskej nemocnici objavila zdravotná sestrička. Soňa ležala na tráve v bezvedomí a bola znásilnená.

Ulička, ktorou sa mala Soňa vracať domov

V piatok bol päťdesiatštyriročný záchranár Ivo P. vyšetrovateľom krajskej kriminálnej polície obvinený zo znásilnenia, za čo mu hrozí sedem až 15 rokov väzenia. „V priebehu vyšetrovania bolo za účelom zabezpečenia dôkazov vykonaných viacero domových prehliadok a prehliadok iných priestorov,“ uviedla polícia. Súd tiež akceptoval aj návrh na vzatie muža do väzby.

 Izoloval ju od  ostatných 

Záchranár čin zrejme plánoval. Cez uplynulý víkend sa televízii Markíza zverila bývalá partnerka Iva P. Zoznámili sa pred niekoľkými rokmi, keď žena utrpela vážne zranenie a musela podstupovať rehabilitáciu, kam ju Ivo ako záchranár vozil.

„On bol na začiatku úplne iný. Bol milý, nápomocný, ale potom mi zakazoval chodiť von. Úplne ma chcel izolovať aj od mojej mamy, od mojej rodiny. Tvrdil, že on mi pomáha a že mi chce každý ublížiť,“ uviedla bývalá partnerka. Ivo ju vraj dokonca často držal len v jednej izbe a nie vždy údajne bola pri zmysloch.

 Ženu bil a slovne  napádal 

Partnerom sa po nejakej dobe narodila dcéra. Tá je dnes podobne stará práve ako dvadsaťdvaročná študentka Soňa. Po pôrode sa mal Ivo k bývalej partnerke správať podobne. „Von chodiť vraj nemohla. Mal ju kontrolovať mobil. Keď mu povedala, že chce od neho odísť, tak ju vraj udrel,“ rozprávala kamarátka záchranárovej expartnerky. Ona nakoniec pomohla žene zo vzťahu s Ivom utiecť.

Po rozchode mal záchranár bývalú priateľku stále terorizovať a sledovať. Raz sa ju vraj pokúsil vytlačiť vozidlom z vozovky. „Prenasledoval nás, ale to bola strašná situácia. Ja som riadila, kľučkovala som po celej ceste, no a podarilo sa nám dostať do Senca na políciu,“ doplnila známa vtedajších partnerov.

Keď neskôr skončila bývalá priateľka Iva v nemocnici, záchranár sa ju vydal navštíviť. „On sa začal nepríčetne smiať a hovoril jej, že mala skapať aj s tým svojím deckom. Ona mu ale opáčila: Preboha, ale to je naše dieťa,“ popísala kamarátka.

Partner talianskej premiérky šokoval po brutálnych sexuálnych útokoch: „Nepite a nikto vás neznásilní“

 Muži hrozí  väzenie 

Keď žena na kamerových záznamoch spoznala známe biele auto patriace jej bývalému trýzniteľovi, bola v šoku. „Vedela som, že dokáže ublížiť, ale že až takto, to nie. On keď bol nervózny, tak ja vám to neviem popísať. Jednoducho to bolo, ako keď vidíte psychopatické filmy,“ uviedla pre televíziu Markíza žena.

Krásna Gina Lollobrigida sa stala dvakrát obeťou sexuálneho násilia! Bola sexsymb, ležali jej pri nohách mocný celého sveta! 

Záchranár opakovane odmieta, že by so zmiznutím Soni mal čokoľvek spoločné. Muži v prípade dokázania viny hrozí väzenie na 15 rokov.