Skupina Egypťanov prepadla mladý pár počas kúpania v mori. Neďaleko nich sa našťastie nachádzal dvadsaťdvaročný muž, ktorý násilníkov zahnal. Polícii sa ich podarilo čoskoro vypátrať a zatknúť.

Sedemnásťročné dievča si užívalo voľný deň so svojím o dva roky mladším priateľom. Spoločne sa kúpali na pláži Freattyda, nachádzajúcej sa neďaleko gréckeho mesta Pirea, uviedol server Greek City Times. V jednej chvíli pár začali obťažovať štyria Egypťania. Muži vo veku od 17 do 19 rokov po chvíli dievča napadli.

Horor v dovolenkovej destinácii! Našli dve turistky s odrezanými hlavami!

V tom čase sa na pláži nachádzal aj Manolis Kafetziadis. Keď začul krik, rozbehol sa na miesto. Útočníci sa nachádzali nielen v jasnej prevahe, ale v boji používali kamene a sklenené črepy. Manolis však pár bránil až do príchodu polície. Mladík je totiž nielen veľmi svalnatý, ale aj majstrom v karate. Pre svoju obranu použil ceruzku na písanie.

Krásnu študentku, ktorá záhadne zmizla v sobotu 1. decembra, našli zabitú

Keď útočníci začuli sirény, dali sa na útek. Policajtom sa ich podarilo dopadnúť. Teraz čelí obvineniu pokusu o krádež, o znásilnenie a o ťažké ublíženie na zdraví.