Keď šťastie vystrieda smola. Výherný žreb na 50 tisíc kúpila ukradnutou kreditkou, namiesto peňazí ju čakali putá!

1071

Miesto výhry v lotérii dostane možno väzenie. Ako na horskej dráhe si musela pripadať žena z Kanady, ktorá v lotérii vyhrala 50 tisíc kanadských dolárov čo je zhruba 33 tisíc eur. Keď si totiž išla výhru vyzdvihnúť, zatkli ju policajti. Kanaďanka totiž výherný žreb kúpila na ukradnutú kreditku. A z toho dôvodu jej tiež lotériová spoločnosť odmietla vyplatiť výhru!

Nemenovaná Kanaďanka mala nešťastie v šťastí. Žena si totiž kúpila žreb a v lotérii vyhrala 50 tisíc kanadských dolárov (33 tisíc eur). Cestou do kancelárií Atlantickej lotériovej spoločnosti ju ale zatkli policajti a obvinili ju z krádeže a zneužitia platobnej karty.

Zatknutá Kanaďanka mala smolu dvojnásobnú. Lotériová spoločnosť jej totiž nezaplatí ani dolár – zlodejka totiž výherný žreb kúpila práve na ukradnutú kreditnú kartu. Ženu z krádeže usvedčili zábery z bezpečnostných kamier.

V správe sa neuvádza či výhru dostane majiteľka ukradnutej kreditnej karty, alebo sa bude tešiť nevyplatenej výhry lotériová spoločnosť

Namiesto režiséra sa z neho vykľul podvodník

Šťastný deň nemala ani kamarátka dotknutej. Pre výhru ju totiž viezla autom, ktoré nebolo poistené. Žena za volantom navyše nemala ani vodičský preukaz! Podarená dvojica teda čelí obvineniu a miesto užívanie si výhry čaká parťáčky súd. V prípade zlodejky potom možno aj väzenie.